• کد خبر: 60375
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳

  همایش مدافعان حرم با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم اشکذر در حسینیه شهدا این شهر برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر، معاون مجمع جهانی اهل بیت(ع)در این مراسم  ایام الله دهه فجر  را یادآور خاطراتی دانست که ملت ایران با مشت های گره کرده خود و جوانانی که جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند در مقابل رژیم سرتا پا مزدور آمریکا ایستادگی و باعث شد تا انقلاب اسلامی ایران در بهمن ۵۷ به ثمر نشیند.
  حجت الاسلام ایمانی مقدم گفت: رژیم های مختلفی در دوران ۳۸ ساله انقلاب نظیر آل سعود و رژیم اشغالگر قدس تلاش کردند تا با صرف هزینه های میلیاردی نهضت انقلاب را که خون های زیادی برای آن ریخته شده بود سرنگون و از صدور انقلاب ایران اسلامی به سایر کشورهای اسلامی منطقه جلوگیری کنند که در سایه منویات و هدایت های مقام معظم رهبری در این مسیر ناکام ماندند.
  وی سربازان امام خمینی در سال ۵۷ را مدافعین حرمی دانست که در حال حاضر از کشورهای اسلامی منطقه نظیر،افغانستان،پاکستان و ایران دوشا دوش هم و با شعار «کلنا عباسک یا زینب» در سوریه و عراق  با تکفیری های داعش در حال مبارزه هستند.
  معاون مجمع جهانی اهل بیت ضمن اشاره به اینکه عربستان سعودی مزدور درجه یک آمریکا و اسرائیل در منطقه خاورمیانه است خاطر نشان کرد: سوریه،عراق و حزب الله همه بهانه ای بیش نیست و هدف اصلی آنها که مدت ها پیش برای آن برنامه ریزی کرده بودند براندازی اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است.
  حجت الاسلام ایمانی مقدم اظهار داشت: اگر مسئولی در هریک از منصب های کشور بد عمل کرد و خانواده شهدا و مردم را به این انقلاب بدبین کرد باید بداند که در روز قیامت مسئول خواهد بود.

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/L5Xv0

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *