• Sabat Sabat


 • کد خبر: 57039
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴
  نشست شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان به همراه رابطین دستگاه های مربوطه با حضور معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان یزد، فرماندار، معاون فرماندار برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر، نشست شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان اشکذر بعد از ظهر دوشنبه سوم آبان به منظور بررسی راهکارهای جذب بی سوادان مناطق محروم و روستایی و کودکان بی سواد بالای ۱۰ سال برگزار شد.

  معاون سواد آموزی آموزش و پرورش در این نشست اظهار داشت: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه به بحث سواد آموزی دارد و تا کنون اقدامات تاثیر گذاری در این راستا انجام داده است.

  وی یکی از اقدامات موثر دولت تدبیر و امید در زمینه سواد آموزی را اختصاص دادن یک جلسه از هیئت دولت به بحث سواد آموزی عنوان کرد و خاطر نشان نمود: شفاف سازی هایی در این راستا توسط دولت یازدهم  صورت گرفته است.

  مرات امین الرعایا تصریح نمود: بحث تشویق و تنبیه در مصوبات دولت نیز  آمده  که نشان دهنده توجه و اهمیت  ویژه دولت تدبیر و امید به این امر مهم است.

  وی با بیان اینکه بهداشت ، سیاست و فرهنگ خوب در گرو سواد آموزی است خواستار شد تا همه در مسیر سواد آموزی قدم بردارندتا بتوان با همکاری و تعامل بی سوادی را ریشه کن نمود.

  فرماندار اشکذر نیز در این نشیت اظهار داشت یکی از موفقیت های دولت تدبیر و امید درحوزه سواد آموزی بوده که اقدامات قابل ذکری نیز در این راستا صورت گرفته است.

  وی افزود: حوزه سواد آموزی یک کار جمعی است و تمام ارگان ها و حتی  عموم مردم باید در این راه قدم بردارند و دست در دست برای ریشه کن نمودن بی سوادی تلاش نمایند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/XK39W

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *