• کد خبر: 42766
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 27 مرداد 1394 - 15:15
  رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان اشکذر خبر داد:
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از برگزاری مانور لحظه صفر این شهرستان توسط مدیریت بحران فرمانداری اشکذر با همکاری جمعیت هلال احمر اشکذر خبر داد.

  به گزارش اشکذرنیوز، اعظم شهرستانی رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان اشکذر اظهار داشت: مانور لحظه صفر در این شهرستان با مدیریت بحران فرمانداری اشکذر و همکاری جمعیت هلال‌احمر در رضوان‌شهر جنب مجتمع ادارات برگزار شد.

   

  رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان اشکذر گفت: تمام نیروهای امدادی و انتظامی فراخوانده شده و با در نظر گرفتن زمان فراخوان و بعد مسافت زودتر از زمان قانونی در محل حاضرشده و به انجام مأموریت‌های مربوطه پرداختند.

   

  شهرستانی عنوان کرد: مانور لحظه صفر بحران زنگ خطری برای همه مسئولان بوده تا آمادگی خود را در همه زمینه‌ها و زمان‌ها برای ورود به بحران و جلوگیری از تلفات احتمالی بسنجند به‌طوری‌که می‌توان گفت همه دستگاه‌ها فعاليت چشمگيري داشتند و با توجه به اينكه می‌دانستند اين عمليات يك شبه حادثه و مانور است با جديت تمام خود را نشان دادند لذا معتقدم اين مانورها هرچه بيشتر برگزار شود قطعاً تأثیرگذاری در آمادگي سازمان‌های امدادي بيشتر خواهد شد.

   

  وی در ادامه بیان کرد: پیشگیری بهتر از درمان است و حوادث طبیعی همیشه وجود دارد و آنچه حادثه را تبدیل به بحران می‌کند، نداشتن آموزش‌های لازم امداد و امکانات و تجهیزات برای پیشگیری است.

   

  رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان اشکذر گفت: این مانور با مدیریت بحران فرمانداری شهرستان و همکاری جمعیت هلال‌احمر و حضور ارگان‌های اورژانس، آتش‌نشانی، نیروی انتظامی و پلیس راهور در محل مجتمع ادارات شهرستان برگزار شد.

  file_103038 file_103040

  منبع: روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان یزد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/GRDnl

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *