• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 27966
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۷
  فرماندار اشکذر: توسعه متوازن يكي از اهداف مهم در دولت تدبير و اميد است.

  به گزارش اشکذر نیوز؛جلسه شورای اداری بخش خضرآباد روز دوشنبه با حضور فرماندار اشکذر و اعضای شورای اسلامی شهر و روستای این بخش با هدف بررسی مسائل و مشکلات منطقه در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار شد .

  امام جمعه خضرآباد در این نشست اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی رسیدگی به وضعیت مردم و ایجاد شرایط مطلوب برای آنان است.

  “حجت الاسلام و المسلمین غالبی” با اشاره به قول برخی از مسئولین شرکت گاز استان مبنی بر تعیین تکلیف  گازرسانی به سایر روستاهای بخش خضرآباد در مدت کوتاه گفت: خلف وعده و عدم صداقت در وعده ها و گفته ها در دین مبین اسلام پسندیده نیست.

  امام جمعه خضرآباد در ادامه تصریح کرد: تامین آب آشامیدنی روستاها ، اشتغال جوانان ، روکش و آسفالت جاده یزد ـ کافی آباد و رسیدگی بیشتر به وضعیت روستاهای این بخش از مهمترین خواسته های مردم است.

   فرماندار اشکذر نیز در این نشست اظهار داشت: توسعه متوازن یکی از اهداف مهم در دولت تدبیر و امید است.

  “شاه حسینی” افزود: اگر امکاناتی قرار است در شهرستان توزیع شود ابتدا می بایست از دورترین نقطه شهرستان صورت پذیرد تا همگان به صورت عادلانه از این امکانات برخوردار شوند.

  وی اساس کار و سیاست گذاری شهرستان را بهره گیری از خرد جمعی و استفاده از نظرات نخبگان شهرستان عنوان کرد و گفت: در این راستا تشکیل اتاق فکر از اولویت های فرمانداری شهرستان است.

  نماینده دولت در شهرستان اشکذر تصریح کرد: توسعه  همه جانبه با مشارکت مردم امکان پذیر خواهد بود.

  فرماندار اشکذر اشتغال پایدار را یکی از نیازهای اصلی جوانان بخش خضرآباد عنوان کرد و گفت: امیدواریم با رایزانی های آتی، اشتغال جوانان خضرآباد در واحدهای تولید و صنعتی این بخش محقق گردد.

  وی با ابراز گلایه از عملکرد یکی از شرکت های ملی شهرستان گفت: این شرکت چقدر در توسعه این شهرستان نقش داشته است جای تامل دارد، چرا که کمترین نفعی برای مردم و عمران و آبادانی و اشتغال آنان نداشته است.

  شاه حسینی عملکرد واحدهای تولید شن و ماسه بخش خضرآباد را نیز مساله دار عنوان کرد و افزود: اختلال در زندگی مردم و نارضایتی و رنجش اهالی از مهمترین چالش های این واحد ها می باشد که قطعا بر عملکرد آنها نظارت بیشتر و دقیق تری خواهد شد.

  این مقام مسئول گازرسانی به ۱۲ روستای بخش خضرآباد  را یادآور شد و اظهار داشت: در این راستا با پیگیری های صورت گرفته از سوی شرکت گاز استان تا پایان سالجاری پیمانکار این پروژه انتخاب خواهد شد.

  فرماندار اشکذر پیگیری خسارات ناشی از سیل، آبرسانی به بخش محروم خضرآباد و اصلاح و مرمت جاده خضرآباد را از اولویت های پیگیری توسط دستگاه های استانی عنوان کرد.

  در ابتدای این نشست بخشدار خضرآباد گزارشی از وضعیت بخش خضرآباد و مهمترین مسائل و مشکلات روستاهای این بخش ایراد نمود.

  *روابط عمومی*

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/99kwl

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *