• کد خبر: 65013
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
  دومین نشست کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی شهرستان اشکذر در سال 96 با حضور معاون فرماندار شهرستان و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و اکثریت اعضاء برگزار گردید.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت اشکذر، در ابتدای این جلسه رئیس کمیسیون نظارت شهرستان ضمن عرض خیرمقدم و تبریک ماه پرخیر و برکت رمضان به دستورکار جلسه پرداخت.
  میثم فلاح در این جلسه با اشاره به گذشت ایام ماه مبارک رمضان گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان با همکاری اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان و ادارات مرتبط، در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و همچنین پیشگیری از افزایش نامتعارف سطح قیمتی اقلام پرمصرف این ماه همچون انواع مواد پروتئینی و لبنی، شیرینی‌های مرسوم و ‌هم‌‌چنین نظارت بر نحوه توزیع کالاهای تنظیم بازار در حال انجام می باشد.
  در ادامه این جلسه رئیس اتاق اصناف شهرستان گزارشی در خصوص اقدامات و فعالیت های اتاق اصناف در خصوص اجرای مصوبات جلسه اول کمیسیون نظارت ارائه نمودند .
  ودر نهایت فلاح رئیس کمیسیون نظارت شهرستان دستور کار جلسه را ارائه گزارش بازرسان کمیسیون نظارت شهرستان از عملکرد اتاق اصناف واتحادیه های شهرستان اعلام کردند و مشکلات مشاهده شده در اتاق واتحادیه های شهرستان را در جلسه مطرح وبا تمامی شرایط موجود، توسط کلیه اعضا حاظر در جلسه تصمیمات لازم ومناسب اتخاذ گردید
  در ادامه جلسه نیز مهمترین مصوبه کمیسیون نظارت مبنی بر اجرای دقیق ماده ۲۷ قانون نظام صنفی شهرستان مطرح و مقرر شد نسبت به برخورد با واحد های فاقد پروانه کسب ،اتاق اصناف و اتحادیه های شهرستان با همکاری اماکن نیروی انتظامی اقدامات قانونی لازم صورت گیرد وتا زمان ارائه پروانه کسب به اماکن نیروی انتظامی نسبت به رفع پلمپ واحد هیچ گونه مجوزی صادر نشود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/IJLxo

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “برگزاری دومین نشست کمیسیون نظارت شهرستان اشکذر در سال ۹۶”

  1. اشکذری گفت:

   فقط نظارت نیست شعار میفرماینداگر بازاری کنترل میشد و تخلف و جرائم اعلام میشد بازاریها هواسشون جمع میشد هیچ ارگانی جرات نداره پنجه در پنجه بازاری بکنه

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *