• Telegram


 • کد خبر: 54352
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
  عکس/
  دومين نشست بررسي طرح سالن آمفي تئاتر و تالار شهر شادروان كلانتريان با حضورجعفري پور شهردار،فرهمند زاده رئيس شوراي شهر، كاظمي رئيس شوراي شهرستان ، مهندس نبی طراح و حميد كلانتريان خير سالن آمفي تئاتر در محل دفتر شهردار اشكذر برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر،دومین نشست بررسی طرح سالن آمفی تئاتر و تالار شهر شادروان کلانتریان با حضورجعفری پور شهردار،فرهمند زاده رئیس شورای شهر، کاظمی رئیس شورای شهرستان ، مهندس نبی طراح  و حمید کلانتریان خیر سالن آمفی تئاتر در محل دفتر شهردار اشکذر برگزار شد.

  در ابتدا این نشست شهردار اشکذر از همت والا و علاقمندی خیرین به ویژه خانواده شادروان کلانتریان در پروژهای عمرانی شهرداری تقدیر و تشکر نمود و گفت: خوشبختانه اقدامات خیرخواهانه در سطح شهر  با دید روشن و متناسب با نیازهای روز جامعه در حال انجام می باشد که سالن آمفی تئاتر و تالار شهر  یکی از مصداق ها، در این زمینه می باشد.

  مهدی جعفری پور مشارکت خیرین در پروژههای عمرانی  را یک امری ارزشمند دانست و افزود: شهرداری علی رغم محدودیت های مالی که دارد در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و با حمایت های خود بستر و زمینه  را برای خیرین فراهم می نماید تا بتواند با مشارکت آنها ، شاهد به ثمر رسیدن پروژهای عمرانی در سطح شهرستان باشد.

  وی خاطرنشان کرد: در جلسات قبل که با مهندسین طراح برگزار شد کلیات سالن مورد بازبینی و کارشناسی قرار گرفت و در حال حاضر با اتمام  عملیات خاک برداری مقدمات برای آغاز به کار سالن فراهم شده است.

  در ادامه این جلسه حمید کلانتریان اقدامات شهرداری اشکذر در سطح شهر را تحسین برانگیز برشمرد و ابراز امیدواری کرد: در سایه حمایت های  همه جانبه شهرداری و کمک های مالی خانواده کلانتریان در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این سالن باشیم.

  لازم به ذکر است که ظرفیت روباز این سالن ۱۲۰۰و سالن سرپوشیده۵۰۰نفر که شامل سالن آمفی تئاتر کودک، سینما ۱۵۰نفره، لابی با ظرفیت۲۰۰نفر، جایگاه ویژه میهمانان (vip)،پارکینگ اختصاصی مسئولین و میهمانان،پارکینگ عمومی،بوفه، سالن پذیرایی و محوطه پشب بام در ارتفاع۱۱متری به وسعت۱۸۰۰متر با چشم انداز بسیار زیبا و چندمنظوره می باشد که توسط خانواده خیر شادروان کلانتریان احداث خواهد شد.

  در پایان این نشست حاضرین در جلسه با حضور در پارک بزرگ شهر اشکذر از محل احداث سالن آمفی تئاتر شادروان کلانتریان بازدید نمودند.

  IMG_0292

  IMG_0302

  IMG_0310

  IMG_0301

  IMG_0312

  IMG_0333

  IMG_0338

  IMG_0340

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/vvipq

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *