• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 51798
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸
  رئيس ستاد انتخابات استان یزد:
  معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار و رئيس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به نقش رسانه‌ها در ايجاد شور و نشاط انتخاباتي در دور دوم انتخابات دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، اعلام كرد: بیش از 121 هزار نفر در حوزه انتخابیه مهریز واجد شرایط رأی دادن در انتخابات دهم ارديبهشت‌ماه امسال هستند.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از ایسنا، “محمدعلی طالبی” در نشست خبری‌ که با هدف تشریح روند برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه برگزار شد،‌ با اشاره به عدم گزارش تخلف تأثیرگذار در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد، اظهار کرد: مشارکت عمومی اقشار مختلف استان در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی در طول دهه گذشته بی‌نظیر بود.

  وی مشارکت ۷۴٫۲ درصدی یزدی‌ها در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلای را نشانه محبوبیت نظام در بین مردم استان دانست و بیان کرد: در همین رابطه نیز استان یزد موفق به کسب رتبه پنجم کشوری به لحاظ مشارکت عمومی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

  معاون استاندار همچنین به کسب رتبه اول کشوری استفاده از سیستم جامع انتخابات توسط ستاد انتخابات استان یزد اشاره کرد و گفت: کمترین نقص در تجمیع آراء، آنلاین بودن شعب ثبت نام و اخذ رأی و عدم گزارش حاشیه‌‌های اجتماعی و سیاسی بعد از پایان انتخابات، از جمله ویژگی‌های برگزاری این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد بوده است.

  طالبی برگزاری بیش از ۳۰۰ جلسه هماهنگی و تصویب بیش از ۷۵۰ مصوبه را از جمله اقدامات ستاد انتخابات استان یزد عنوان کرد و ادامه داد: برقراری تعامل مطلوب ستاد انتخابات و هیئت نظارت انتخابات از دیگر ویژگی‌های دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در یزد است.

  رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به راه یافتن انتخابات حوزه انتخابیه مهریز به دور دوم، تصریح کرد: دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مهریز، دهم اردیبهشت ماه امسال برگزار می‌شود.

  وی با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد در پنج شهرستان و سه بخش مستقل حوزه انتخابیه مهریز، خاطرنشان کرد: تبلیغات قانونی این دوره از انتخابات از پنجشنبه دوم اردیبهشت‌ماه به مدت یک هفته انجام و از ساعت هشت صبح نهم اردیبهشت‌ماه امسال انجام می‌شود.

  معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، پیش‌بینی تعداد برگ‌های رأی، تأمین صندوق‌های اخذ رای،‌ برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی ویژه پرسنل را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار ستاد انتخابات استان یزد اعلام و خاطرنشان کرد: بیش از ۱۲۱ هزار نفر در حوزه انتخابیه مهریز واجد شرایط رأی دادن در این دوره از انتخابات هستند.

  وی با اشاره به عدم تغییر تعداد شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه مهریز، ‌افزود: ۱۹۳ شعبه ثبت نام و اخذ رای در حوزه انتخابیه مهریز آماده دریافت آراء واجدین شرایط هستند که از این تعداد ۱۰۲ شعبه، شهری و ۹۱ شعبه به صورت روستایی است.

  طالبی در پایان نیز گفت: از مجموع کل تعداد شعب ثبت‌نام و اخذ رای در حوزه انتخابیه مهریز، ‌۱۳۳ شعبه ثابت،‌ ۶۰ شعبه سیار و ۲۱ شعبه ویژه خواهران است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/LaRRY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *