• کد خبر: 72525
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 - 08:24
  به مناسبت فرارسیدن هفته جوان تا پایان اردیبهشت‌ماه در کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری نمایشگاه کتاب با ۳۰ الی ۵۰ درصد تخفیف بر پا می‌گردد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر: ولی‌الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت فرارسیدن هفته جوان در کتابخانه مرحوم ذاکری این شهرستان خبر داد.

  حفیظی تصریح کرد: در نمایشگاه کتاب مذکور کتاب‌هایی با عناوین مختلف همچون ادبیات، تاریخ، رمان، روانشناسی، کودک، نوجوان، پزشکی، معماری و ورزشی، آشپزی، زناشویی، کامپیوتر، زبان‌های خارجی و غیره وجود دارد.

  وی ادامه داد: این نمایشگاه کتاب تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری در کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از آن بازدید به عمل‌آورند. رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اشکذر بیان کرد: علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی می‌توانند در ۲ نوبت صبح و عصر از مجموعه کتاب‌های حاضر در این نمایشگاه دیدن کنند.

  وی با اشاره به اینکه برپایی این قبیل نمایشگاه‌ها در ترغیب هرچه بیشتر و بهتر مردم به کتاب‌خوانی و مطالعه مؤثر است یادآور شد؛ کتاب‌های نمایشگاه با ۳۰ الی ۵۰ درصد تخفیف به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Vcn7d

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *