• کد خبر: 62685
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵
  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برنامه های هفته سلامت را در استان اعلام کرد و گفت: در این هفته برنامه های متنوع بهداشتی، فرهنگی و آموزشی برگزار می شود.

  به گزارش اشکذر خبر ،محمد حسن لطفی در این خصوص  افزود: ‘زندگی سالم، با نشاط و امید’ شعار امسال هفته سلامت است که برنامه های پیش بینی شده براساس این شعار و روز شمار تعیین شده، اجرایی می شود.
  وی نشست خبری با اصحاب رسانه ، برگزاری همایش پیاده روی ، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، برپایی ایستگاه سلامت و نواختن زنگ سلامت را از جمله برنامه های این هفته بیان کرد.
  لطفی اظهار کرد: برگزاری مسابقه نقاشی بین کودکان، ارائه گزارش حوزه سلامت از سوی مدیران شبکه بهداشت و درمان ، برگزاری جشنواره غذای سالم ، برگزاری دو همایش نان سالم و غذای سالم و جنگ سلامت با حضور مراقبین سلامت از دیگر برنامه های هفته یاد شده است.
  وی همچنین از آغاز طرح ﻃﺮﺡ ﻭﺍﺭﻧﻴﺶ ﻓﻠﻮﺭﺍﻳﺪ در این هفته خبر داد و گفت: همچنین یک پایگاه سلامت هم در این استان افتتاح می شود.
  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد خاطر نشان کرد: سلامت از حوزه های مهم است و مشارکت همگانی در ارتقای سطح سلامت یک نیاز ضروری است.
  لطفی آموزش عمومی به مردم را مهمترین راهکار در ارتقای سطح سلامت جامعه مهم خواند.
  از اول تا هفتم اردیبهشت هفته سلامت نامگذاری شده است.

  منبع : ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/me5Pn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *