• Sabat Sabat


 • کد خبر: 59914
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
  فرماندار اشکذر :
  فرماندار اشکذر تاکید کرد: تمام دستگاه ها باید این نکته را مدنظر قرار دهند تا برنامه های اجرایی دستگاه ها در این ایام به وحدت و یکپارچگی مردم شهرستان کمک نماید.

  به گزارش اشکذر خبر، فرماندار اشکذر در نشست ستاد دهه فجر شهرستان تاکید کرد: تمام دستگاه ها باید این نکته را مدنظر قرار دهند تا  برنامه های اجرایی  دستگاه ها در این ایام به وحدت و یکپارچگی مردم شهرستان کمک نماید.
  وی اظهار داشت: ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی است تا اینکه خدمت های  نظام جمهوری اسلامی ، دولت یا فراتر از دولت حکومت به مردم ارائه شود.
  فرماندار اشکذر ضمن بیان اینکه مهمترین رویداد مربوط به انقلاب ، ایام الله دهه فجر است افزود: بنا بر اهمیت این مهم باید در نظر داشته باشیم که برنامه های این ایام متناسب و هم شان ایام پیروزی انقلاب باشد .
  وی  تصریح نمود: ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی است تا اینکه نسل سوم انقلاب را با انقلاب و اتفاقاتی که در این ایام افتاده و حتی قبل از آن آشنا نماییم .
  شاه حسینی  با بیان اینکه چهره شهرستان باید در این ایام بیانگر یاد و خاطره ایام الله دهه فجر باشد خاطر نشان کرد: در اجرای برنامه ها باید تنوع ، خلاقیت، و استفاده از زبان هنر مد نظر قرار گیرد.
  قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد  یادآورشد: هر کشور و ملتی برنامه های خاصی را برای استقلال خود دارد که در کشور ما بزرگترین رویداد تاریخی و سیاسی پیروزی انقلاب اسلامی است که با شکل خاص و منحصر به فردی برگزار می شود.
  وی برگزاری مراسم  ایام الله دهه فجر در کشور ایران را مردمی ترین مراسم در سطح دنیا در میان ملت و کشورهای مختلف عنوان کرد و افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور آگاهانه و خود خواسته مردم هر ساله برگزار می شود.
  سعید زارع ضمن بیان اینکه بزرگداشت دهه فجر ، دهه ذکر و یادآوری است  خاطر نشان کرد: دهه فجر باید با همت و همدلی تمام دستگاه ها فراگیر شود به طوری که خانواده ها هم وارد میدان شوند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5EBeQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *