• کد خبر: 77247
   منتشر کننده: علی مشیری
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
  در آستانه بیست و ششمین دوره هفته کتاب، برنامه‌های متنوعی از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر در هفته کتاب برگزار می‌ شود.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر؛ ولی‌الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گفت: تقدیر از خادمان کتاب و کتاب‌خوانی، اعضای انجمن، کتابداران، اعضای برتر کتابخانه‌های عمومی، مؤلفین شهرستان اشکذر، خیرین و نفرات برتر کنکور ازجمله برنامه‌های هفته کتاب در شهرستان اشکذر است.

  حفیظی افزود: آذین‌بندی کتابخانه‌ها، نصب بنر و پوسترهای هفته کتاب، برپایی نمایشگاه تازه‌های کتاب در سطح کتابخانه‌های عمومی، ارسال دعوت‌نامه به مدارس برای بازدید دانش آموزان از کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر، مراجعه مسئولین کتابخانه‌ها به مدارس و سخنرانی پیرامون کتاب و کتاب‌خوانی از دیگر برنامه‌های این هفته خواهد بود.

  وی همچنین مکاتبه با ائمه جمعه برای سخنرانی و اطلاع‌رسانی درباره کتاب و کتاب‌خوانی در هفته کتاب، دیدار کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی با فرماندار، رایزنی با ناشران برای اهدای کتاب به کتابخانه و ثبت نام رایگاناز مراجعین را از دیگر برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

  حفیظی یادآوری کرد: برگزاری کارگاه شعر و قصه در کتابخانه‌های دارای بخش کودک و ارائه خدمات اینترنتی از دیگر برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی در سطح شهرستان اشکذر است

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Fqtie

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *