• کد خبر: 79165
   منتشر کننده: علی مشیری
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر از اجرای ویژه برنامه‌های ایام چهلمین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری اشکذر خبر؛ ولی‌الله حفظی به تشریح برنامه‌های این اداره در ایام بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر پرداخت.

  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با اشاره به‌پیش رو بودن دهه فجر انقلاب اسلامی و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اهمیت این رویداد مهم را یادآور شد و ابراز داشت: جلسه هم‌اندیشی کتابداران باهدف برنامه‌ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های دهه فجر در شهرستان اشکذر برگزار شد و پس از بررسی و تجمیع نظر کتابداران مصوب گردید که برنامه‌های فرهنگی این اداره در دو سطح شهرستانی و کتابخانه‌ای به اجرا درآید.

  حفیظی برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی “وصیت‌نامه امام خمینی” با مشارکت ادارات و کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر را از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره در ایام بزرگداشت دهه فجر در سطح این شهرستان برشمرد.

  وی دیدار با خانواده شهدا، غبار رویی از و عطرافشانی گلزار شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب، برگزاری نشست کتاب‌خوان اختصاصی ویژه بانوان، برگزاری جشن انقلاب اسلامی، برگزاری قصه‌گویی ویژه کودکان، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع دهه فجر و خاطره گویی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر را ازجمله فعالیت‌های ایام دهه فجر در شهرستان اشکذر برشمرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Mutie

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *