• Telegram


 • کد خبر: 74521
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  استاندار یزد با بیان اینکه در بحث اشتغال باید بیش از پیش به علوم دانش بنیان توجه کرد افزود: شرایط کنونی کشور همت مضاعف مسئولان استان را برای برطرف کردن مشکلات می‌طلبد.

  به گزارش  اشکذر خبر ، محمود زمانی قمی پیش از ظهر امروز در کارگروه تخصصی اشتغال استان یزد که در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت‌هایی که در کارگروه اشتغال استان توسط اعضا صورت گرفته اظهار داشت: اگر شرایط در کشور عادی بود این عملکرد مناسب به نظر می‌رسید و می‌توانستیم رضایت نسبی خود را در این زمینه اعلام کنیم ولی چون وضعیت عادی نیست و مسئله بیکاری و حجم بیکاری بالاست و آسیب جدی کشور محسوب می‌شود این نقطه، نقطه رضایت بخش ما نیست.

  استاندار یزد با تأکید بر اینکه زمانی رضایت صد در صدی ایجاد می‌شود که حجم بالای بیکاری کاهش یابد اضافه کرد: در شرایط حساس کنونی اگر بخواهیم با سرعتی که الآن در حال فعالیت هستیم حرکت کنیم کافی نیست و نیاز به تلاش و کوشش مضاعف‌تر نسبت به گذشته دارد.

  رئیس کارگروه تخصصی اشتغال استان یزد اضافه کرد: همه باید آگاه باشند که وضعیت الآن کشور، وضعیت ماه‌ها و سال‌های گذشته نیست و با توجه به توطئه‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف برای مقابله با جمهوری اسلامی، باید همت گمارد تا کشور را از بحران کنونی خارج کرد.

  وی با طرح این سوال که چرا در مقابل اداره کردن جامعه به روش‌های علمی، فناورانه و بهتر مقاومت می‌کنیم؟ تصریح کرد: توجه به مقوله فناوری و روش‌های علمی باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد زیرا با تدبیر و اندیشه درست در این زمینه می‌توان با هزینه‌های بسیار پایین، مشاغل بسیاری را ایجاد کرد.

  زمانی قمی خاطرنشان کرد: وضعیت الآن استان منطبق با شرایط پیش رو نیست و مدیران باید در جلسات حضور پیدا کنند و هیچ‌کس حق ندارد، اگر در استان حضور دارد جانشینی برای خود معرفی و به جلسات بفرستد بلکه خود مدیران باید شخصاً در این جلسات مهم حاضر باشند.

  منبع: تسنیم یزد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/E9dJP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *