• کد خبر: 69717
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹
  مشکلات؛ کمبودها و نارسائی‌های روستاهای تقویه؛ قوام‌آباد و ارزانک از توابع بخش خضرآباد با حضور امام‌جمعه بخش خضرآباد، فرماندار، دادستان و مسئولان جهاد کشاورزی اشکذر و کذاب بررسی شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، فرماندار اشکذر و امام‌جمعه بخش خضرآباد به‌اتفاق دادستان و مسئولان جهاد کشاورزی اشکذر و کذاب مشکلات و کمبودهای این روستاها را موردبررسی قراردادند.

  امام‌جمعه بخش خضرآباد عمده مشکلات مردم روستاهای بخش خضرآباد را کمبود آب شرب اهالی این مناطق عنوان کرد و خواستار تسریع در آب‌رسانی به شهر و روستاهای بخش خضرآباد شد.

  حجت‌الاسلام غالبی در ادامه سخنان خود احیا و مرمت قنوات را از دیگر خواسته کشاورزان و مردم این روستاها بیان کرد و خواستار تخصیص اعتبار لازم برای احیا مرمت و لایروبی قنوات شد.

  امام‌جمعه بخش خضرآباد هم‌چنین از مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواست تا با هماهنگی شوراهای اسلامی در جوار روستاها زمین‌های مناسبی را برای ساخت مسکن جوانان شناسایی و به جوانان و اهالی روستاها واگذار نمایند.

  زیرسازی بهسازی و آسفالت راه روستای ارزانک عمده مشکل مطرح‌شده در دیدار با مسئولان اشکذر توسط اهالی این روستا بود.

  محمدعلی شاه‌حسینی و مسئولان جهاد کشاورزی در خصوص آب‌رسانی به روستاهای این بخش و تامین اعتبار برای مرمت قنوات و راه ارزانک قول مساعد دادند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/FZwOe

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *