• Sabat


 • کد خبر: 60895
   منتشر کننده: حجت امینی ابراهیم آبادی
    تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۳
  امام جمعه رستاق
  امام جمعه رستاق گفت: مسئولان در جهت رفع آلودگی هایی که با ایجاد صنایع بزرگ و کوچک در اطراف رستاق دامن گیر منطقه شده و جز ضرر و زیان جسمی و روحی برای مردم چیزی نداشته است، فکری بکنند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از رستاق، امام جمعه رستاق گفت: مسئولین در جهت رفع آلودگی هایی که با ایجاد صنایع بزرگ و کوچک در اطراف رستاق دامن گیر منطقه شده و جز ضرر و زیان جسمی و روحی برای مردم چیزی نداشته است، فکری بکنند.

  حجت الاسلام دلاوری در خطبه های نمازجمعه این هفته رستاق، ضمن تشکر از حضور گسترده و بی سابقه مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و دفاع از حریم ولایت و آرمانهای شهدا و امام خمینی(ره) گفت: در نظام اسلامی مومنین می بایست مطیع امر امام و رهبر باشند تا هیچگاه پشیمان نشوند.

  وی افزود: تولی و تبری در کنار هم است و اینکه بگوییم مومن هستیم و چشممان به دست مستکبران باشد چیزی غیرقابل قبولی است.

  امام جمعه رستاق در ادامه سالروز قیام مردم تبریز در چهلم شهدای قم را گرامی داشت و با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مردم تبریز گفت: اصطلاح آشتی ملی را که امروز برخی دانسته یا ندانسته بر زبان جاری می کنند، اصطلاحی نامعقول و فرار به جلو است.

  حجت الاسلام دلاوری تصریح کرد: ما با هرکس که با امام حسین(ع) و اهل بیت مخالف است، قهریم.

  وی سپس ضمن گلایه از مسئولین شهرستان و منطقه بخاطر وجود مشکلات عدیده ای که سالها از وجود آنها می گذرد و مسئولین نسبت به آن بی تفاوت بوده اند، اعلام کرد: مسئولین در جهت رفع آلودگی هایی که قریب بیست و چندسال است با ایجاد صنایع بزرگ و کوچک در اطراف رستاق دامن گیر منطقه شده و جز ضرر و زیان جسمی و روحی برای مردم چیزی نداشته است، فکری بکنند.

  حجت الاسلام دلاوری با بیان این که ما در رستاق حتی یک فضای سبز و پارک مناسب و در شان مردم نداریم، اظهار داشت: مسولان باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.

  امام جمعه رستاق همچنین با اشاره به بازدید شرکت های روسی از گلخانه های رستاق افزود: مسئله کشاورزی و در کنار آن حضور اتباع بیگانه در واحدهای گلخانه ای یک مسئله جدی است و باید مدّنظر مسئولان قرار گیرد.

  وی تأکید کرد: مسأله حفر چاه های غیرمجاز و اصلاح جاده اشکذر به رستاق از دیگر مواردی است که باید برای حل آنها تدبیری اندیشیده شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5f5no

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *