• yazdtci


 • کد خبر: 75215
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
  رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان اشکذر:
  رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان اشکذر گفت: با واحد های صنفی که احتکار و گران‌فروشی بکنند، به جد برخورد می‌شود.

  میثم فلاح در گفتگو با پایگاه خبری اشکذر نیوز گفت: با توجه به نقش و اهمیت ویژه کالاهای اساسی در سبد خانوار  مراقبت ویژه از بازار کالاهای اساسی هم از حیث موجودی و هم از زاویه احتکار یا گران‌فروشی در دستور کار ما قرار دارد و ما هم از تولید کننده و هم مصرف کننده حمایت و با متخلفان و سودجویان به ‌شدت برخورد می‌کنیم.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر اظهار داشت:  در صورت مشاهده انبار های غیر مجاز و عدم اطلاع صاحب کالا در خصوص موجودی انبار، با صاحب کالا به عنوان محتکر برخورد جدی خواهد شد؛ لذا تمامی واحد های صنفی شهرستان موظف هستند در صورت داشتن انبار و خرید عمده کالاهای مورد نیاز مردم بخصوص کالاها واقلام اساسی مورد نیاز مردم ،لوازم خانگی،لوازم یدکی اتومبیل ، مصالح ساختمانی و…موارد را به اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان اعلام نمایند.
  وی در ادامه با اشاره به موضوع توزیع اقلام تنظیم بازار در سطح فروشگاه های بزرگ شهرستان اعلام کرد: کالاهایی همچون گوشت گوساله وارداتی با قیمت مصرف کننده هر کیلو ۲۸۵۰۰۰ریال ،گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت هر کیلو ۳۲۵۰۰۰ریال و نیز مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلو ۶۷۵۰۰ریال توزیع می شود.

  فلاح افزود: مطمئناً برای روزهای آینده نیز به تناوب توزیع دیگر اقلام تنظیم بازار ، با دستور ستاد تنظیم بازار استان و با قیمت مصوب توزیع خواهد شد.
  وی با اشاره به گشت‌های ویژه اداره صنعت،معدن وتجارت ،مرکز بهداشت،اتاق اصناف و تعزیرات و برخورد با متخلفان گفت: مردم می‌توانند با تلفن ۱۲۴ و یا تلفن واحد بازرسی اتاق اصناف ۳۲۷۲۶۹۱۸ هرگونه تخلف قیمتی را اطلاع بدهند و پیگیری کنند، زیرا مشارکت مردم در خصوص کنترل قیمت‌ها همیشه مهم و در کاهش تخلف‌ها مؤثر بوده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QH3xj

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *