• کد خبر: 41294
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۶
  سارقي که با در دست داشتن پنج عدد باطري سرقتي خودرو در خيابان اشکذر در حال تردد بود توسط ماموران پليس اين شهرستان دستگير شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر با بیان این خبر اظهار داشت: چندی پیش بود که خبر سرقت باطری یک دستگاه کامیون توسط یکی از شهروندان به پلیس شهرستان اشکذر اعلام شد.

  سرهنگ «حسین ثقفی» افزود: مأموران پلیس در حال بررسی این پرونده بودند که مجدد شکایت‌هایی در خصوص سرقت باطری‌های خودروهای سواری و کامیون در سطح شهر دریافت شد.

  وی خاطرنشان ساخت: با طرح این شکایت‌ها تحقیقات مأموران پلیس شدت بیشتری گرفت تا اینکه با استفاده از گزارش‌ها مردمی مشخص شد یکی از مجرمان سابقه‌دار این شهرستان قصد فروش تعدادی باطری خودرو را دارد.

  ثقفی ضمن اشاره به عملیات تعقیب و مراقبتی مأموران پلیس تصریح کرد: متهم، زمانی که قصد فروش پنج عدد باطری خودروهای سبک و سنگین را داشت دستگیر و به اداره پلیس منتقل شد.

  فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر افزود: سارق دستگیرشده به هویت «م.د» ۳۰ ساله که دارای چندین فقره سابقه سرقت نیز است به ۶ فقره سرقت باطری‌های کامیون و خودروهای سواری اعتراف کرد.

  سرهنگ ثقفی با بیان اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضائی معرفی‌شده است گفت: شهروندان به این نکته توجه داشته باشند که با مجهز کردن خودروهای خود به سیستم ایمنی ضد سرقت، سارقان را در انجام اهداف خود ناکام بگذارند.

  قدس آنلاین

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/0cXC6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *