• Sabat Sabat


 • کد خبر: 50968
   منتشر کننده: محسن بیداری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
  مدیریت باشگاه فوتسال سهیل اشکذر ، رضا عقابی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی را بعنوان مدیر فنی این تیم معرفی کرد .

  به گزارش اشکذر خبر؛ مدیریت باشگاه فوتسال سهیل اشکذر ، رضا عقابی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس تهران و تیم ملی را بعنوان مدیر فنی این تیم معرفی کرد .
  رضا عقابی که در کارنامه ورزشی خود ،سابقه حضور در باشگاه پرسپولیس تهران و تیم ملی بعنوان بازیکن و در باشگاه فوتسال شهرداری ساوه بعنوان سرمربی در رده های مختلف سنی نیز را دارد .
  از نکات برجسته کارنامه ورزشی وی قهرمانی با تیم شهرداری ساوه در زیرگروهی کشوری ،لیگ ۲ و لیگ ۱ و حضور در لیگ برتر فوتسال بعنوان سرمربی میتوان اشاره کرد .

  رضا عقابی در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر در مورد دلایل حضور خود در اشکذر گفت: با توجه به حضور در اختتامیه مدرسه فوتسال اشکذر، علاقه شخصی بنده به مردم یزد و آشنایی و شناخت خوبی که از بازیکنان و پتانسیل بالای این شهرستان در فوتسال و از آنجایی که آقای سجاد توکلیان در تیم ساوه شاگرد من بوده و عشق وعلاقه ی او این شور و اشتیاق را به من داد تا این سمت رو قبول کنم .

  وی هدف از قبول مدیریت باشگاه سهیل اشکذر را قهرمانی و پیشرفت با استفاده از بازیکنان بومیدانست و ادامه داد: جهت پیشرفت تیم باید مدیر فنی با مربی همکاری فکری داشته باشند و با دادن برنامه تمرینی و نظارت برتمرین ها عمل کرد تیم را بهبود بخشند .

  رضا عقابی در پاسخ به این سوال که آیا در انتخاب سرمربی نقش دارید گفت : انتخاب مربی در حیطه وظایف مدیر فنی نیست ولی بنده در صورت درخواست مدیریت میتوانم گزینه هایی را پیشنهاد بدهم و از ویژگی های یک مربی خوب میتوان به نحوه اجرای برنامه ،انگیزه و پیگیری تمرینات اشاره کرد .

  بازیکن اسبق پرسپولیس تهران در مورد استفاده از پتانسیل بازیکنان بومی شهرستان این چنین گفت : کار و اساس تیم سهیل اشکذر استفاده از تمامی ورزشکاران بومی است . تمام هدفمان این است که بازیکنان بومی را در تیم پرورش دهیم و از آنها استفاده کنیم .

  سرمربی سابق تیم شهرداری ساوه افزود :با توجه به صحبت هایی که با آقای توکلیان داشتیم قرار بر این شد که بعد از تعطیلات عید نوروز با برگذاری تست استعدادیابی از بازیکنان بومی کار خود را شروع کنم و یک یا دو بار در ماه به اشکذر بیام و شاهد تمرینات و پیشرفت تیم باشم .

  در پایان رضا عقابی خاطر نشان کرد : با توجه اینکه من ساکن اشکذر نیستم اما بدون شک تمام انرژی ،فکر و پتانسیل خود را میگذارم تا با همکاری و همدلی مربی،مدیریت باشگاه و مردم خوب و فهیم اشکذر شاهد پیشرفت فوتسال این شهرستان باشیم .

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/v6c5G

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *