• کد خبر: 61689
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۷
  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به همراه معاون توسعه منابع و روابط عمومی این اداره کل از شهرستان اشکذر بازدید کردند.

  به گزارش به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، در ابتدا سعید برازنده مقدم ، معاون توسعه منابع این اداره کل، به سوالات استخدامی، پرسنلی و رفاهی همکاران پاسخ داد و از زحمات پرسنل اداره تقدیر و تشکر نمود و قول مساعد داد در اسرع وقت حقوق و مزایای پرسنل پرداخت شود.
  وی همچنین به ادغام صورت گرفته اشاره کرد و گفت: که این ادغام دارای اثرات مثبتی می باشد که به زودی شاهد آن خواهیم بود در ادامه، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد در دیدار با پرسنل این سه اداره شهرستانی، ضمن اشاره به زحمات راهداران خدوم این اداره کل در سرما و گرمای طاقت فرسا، آینده ادغام حوزه راهداری با بخش حمل و نقل را بسیار خوب متصور نمود و یکی از دلایل ادغام این دو حوزه را رسیدگی به معشیت پرسنل ذکر کرد.

  این مقام مسئول یکی از شاخص های مهم برای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد را مبحث رسیدن به حد تعیین شده درآمد، برای ادارات کل در استان ها عنوان نمود.

  در پایان این بازدید، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، از همکارانی که به اداره راه و شهرسازی منتقل شده بودند با اهدای لوح، تقدیر و تشکر بعمل آورد و بازدید از بخشهای مختلف این ادارات و رسیدگی به مشکلات و کمبود ها را در دستور کار خود قرار داد.

  لازم به ذکر است، ارائه برخی پیشنهادات توسط رئیس و پرسنل ادارات شهرستانی برای بهبود روند انجام امور، مذاکره با معاون فرماندار اردکان و بازدید از تجهیزات راهداری این ادارات، از حاشیه این بازدیدها بود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/NVsnp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  3 پاسخ به “بازدید مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از شهرستان اشکذر”

  1. اشکذری گفت:

   با سلام
   از میبد تا یزد و بلعکس حداقل ۵ تابلو مسیر یاب برای اشکذر نصب شده بود که بنا به دلایلی چند ماهی است که این تابلو ها از جاده سنتو حذف شده است.
   از مسئولین شهرستان به خصوص اداره راه خواهشمندیم در اولین فرصت اقدام لازم جهت نصب مجدد این تابلوها بعمل آورند.

  2. اشکذر حیسنه یزد گفت:

   با توجه به اقدام … و رنگ پاشی بر روی تابلوهای اشکذر در بزرگراه تهران- بندرعباس اداره راه بجای حل نمودن مسئله و پیگیری مجازات متخلفین، صورت مسئله را پاک نموده و تابلو های اشکذر را در جاده سنتو از روی زمین بریده است.
   این هم از ابتکارات اداره راه شهرستان و استان است!!!!

  3. همشهری گفت:

   آقای میرجلیلی لطفاً جواب بدید

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *