• کد خبر: 83578
   منتشر کننده: امیرحسین نجیبی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
  در راستای بازدید سر زده از ادارات :
  "هادی هادی نسب" با بیان اینکه بخش اعظمی از مردم شهرستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: توسعه تامین اجتماعی و ارتقاء خدمات و گسترش چتر حمایتی برای بیمه شدگان باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

  به گزارش اشکذرخبر، “هادی هادی نسب” فرماندار اشکذر در راستای بازدید سر زده خود از ادارات شهرستان با حضور در اداره تامین اجتماعی ضمن بازدید از واحدهای مختلف با “محمدرضا روحی پناه” رئیس اداره شهرستان دیدار کرد.

  فرماندار اشکذر با بیان اینکه بخش اعظمی از مردم شهرستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: توسعه تامین اجتماعی و ارتقاء خدمات و گسترش چتر حمایتی برای بیمه شدگان باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

  رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان اشکذر گفت: در حال حاضر ۱۸هزار نفر بیمه شده اصلی و ۳۳۰۰ نفر بازنشستگی در شهرستان اشکذر تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

  محمدرضا روحی پناه در خصوص آمار مستمری بگیران شهرستان اظهار داشت: در سال ۹۷ مستمری بگیران شهرستان شامل بازنشستگی، از کار افتادگی و بازمانده تعداد ۳۳۰۰ نفر بوده است.

  وی خاطر نشان کرد: در سال ۹۷ مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت ارائه گردیده است که این مبلغ در قالب بازنشستگی، بیمه بیکاری، هزینه درمان و… به مردم پرداخت شده است.

  رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان به بخشودگی جرائم این سازمان تا تاریخ ۱۳ شهریور ماه سال جاری اشاره و ادامه داد: فرصت مناسبی است تا کارفرمایان با مراجعه به اداره تامین اجتماعی شهرستان نسبت به پرداخت معوقات خود اقدام نمایند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/GDIBb

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *