• کد خبر: 87927
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه 21 دی 1398 - 19:03
  در راستای اطلاع از وضعیت خدمت رسانی ادارات شهرستان به مردم و تکریم ارباب رجوع فرماندار اشکذر به طور سر زده از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بازدید کرد.

  به گزارش اشکذرخبر، “هادی هادی نسب” فرماندار اشکذر در راستای اطلاع از وضعیت خدمت رسانی ادارات شهرستان به مردم و تکریم ارباب رجوع به طور سر زده از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بازدید کرد.

  فرماندار اشکذر خواستار نهادینه شدن فرهنگ ترویج ارائه خدمت صحیح به مردم در دستگاه‌ها شد و گفت: کارکنان و مدیران‌ نظام اداری و تجهیزات وامکانات موجود در شهرستان باید در خدمت مردم، تسهیل امور و ارتقاء رضایت‌ مندی آنان قرار گیرد.

  هادی هادی نسب بر ضرورت اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان در سایه روحیه تفاهم و همدلی روسای ادارات شهرستانی تاکید کرد و اظهار داشت: با همفکری فعالان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان باید اولویت های فرهنگی شهرستان را مشخص و در راستای معرفی هر چه بهتر آنها قدم برداشت.

  در این دیدار هادی ملانوری رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اشکذر به بیان گزارشی از اقدامات حوزه فرهنگ و هنر شهرستان پرداخت و خواستار حمایت همه جانبه فرماندار در حوزه های فرهنگی و هنری شهرستان شد.

  منیع:روابطه عمومی فرماندار اشکذر

   

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/XaqLO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *