• کد خبر: 81415
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
  صبح امروز:
  هادی هادی نسب در جریان این بازدیدها به بررسی مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخگویی مسئولان به مردم پرداخت و بر جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌ رجوع و وجدان کاری در حل مسائل و مشکلات شهروندان تأکید نمود.

  به گزارش اشکذرخبر؛هادی هادی نسب در سومین روز کاری خود به‌ صورت سرزده و در راستای رسیدگی به امور و مسائل مردم در دستگاه‌های دولتی و بررسی چگونگی خدمت‌رسانی  آنها، از ادارات آموزش پرورش و راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان بازدید کرد.

  سرپرست فرمانداری  شهرستان اشکذر در جریان این بازدیدها به بررسی مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخگویی مسئولان به مردم پرداخت و بر جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌ رجوع و وجدان کاری در حل مسائل و مشکلات شهروندان تأکید نمود.

  هادی نسب هدف از این بازدید و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمت‌رسانی ادارات دولتی شهرستان به مردم و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهادها برای پیشرفت امور عنوان کرد.

  وی تصریح کرد: در راستای بهبود خدمات به مردم و به‌ منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌ رجوع بازدید از ادارات به‌ طور مستمر صورت خواهد گرفت.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/WJysm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *