• کد خبر: 85639
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  همزمان با سیاه‌نمائی برخی کانال‌های تلگرامی انجام شد
  بازخوانی خبر تشکیل جلسه هادی‌نسب سرپرست وقت فرمانداری شهرستان اشکذر با مسئولین مرتبط با مسکن استان و در راستای تعیین تکلیف زمین برای ساخت مسکن جوانان ابراهیم آباد رستاق؛ میتواند در ارتقاء حس اعتماد شهروندان شهرستان اشکذر نسبت به مسئولین و همچنین ایجاد حس اتحاد و همبستگی بین شهروندان مناطق مختلف این شهرستان مفید واقع شود.

  به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با تشکیل جلسه هادی هادی‌نسب؛ فرماندار اشکذر با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان یزد؛ با موضوع پیگیری ضرورت تعیین تکلیف اراضی مستثنیات پلاک ۵۳۹۰ روستای حسن آباد و حسین آباد رستاق و تامین زمین برای مسکن جوانان رضوانشهر  برخی کانال‌های شهرستان اشکذر اقدام به سیاه نمائی علیه این اقدام کرده‌اند.

  این در حالی است که با بررسی، پیگیری‌ و رصد اخبار سطح شهرستان اشکذر توسط خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر این نکته روشن شد که؛ در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۹ سرپرست فرمانداری شهرستان اشکذر نشستی با مسئولان حوزه مسکن با موضوع رفع معضلات مسکن اهالی عزیز و جوانان این منطقه تشکیل یافته است؛ که به جهت تنویر افکار عمومی متن کامل خبر که در همین سایت و سایت رسمی فرمانداری اشکذر منتشر شده است را باز نشر می دهیم.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، سرپرست فرمانداری اشکذر در جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن جوانان روستای ابراهیم آباد رستاق که با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان، ادارات شهرستانی مرتبط و همچنین اعضای شورای اسلامی روستای ابراهیم اباد برگزار شد، بر لزوم تسریع در واگذاری زمین از سوی منابع طبیعی جهت احداث مسکن جوانان این روستا تاکید کرد.

  هادی هادی‌نسب بابیان اینکه فراهم نمودن زیرساخت های مناسب  در روستاها از اولویت‌های دولت است افزود: مسکن روستایی یکی از  مباحث مهمی است که در توسعه متوازن روستاها حائز اهمیت است و باید همه دستگاه ها در راستای حل مشکلات در این زمینه تمام توان خود را به کار گیرند.

  در پایان این جلسه مقرر گردید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر نسبت به تهیه طرح مطالعاتی جهت تعیین محل مناسب احداث مسکن جوانان روستای ابراهیم آباد اقدام و اداره منابع طبیعی و آبخیز داری استان یزد در چارچوب قوانین و مقررات در اسرع وقت  اقدام نماید.

  خاطر نشان میگردد؛ رشد و تعالی شهرستان اشکذر در سایه هم‌افزایی تمام نیروها و مناطق دست یافتنی خواهد بود و این مهم محقق نمی شود؛ جز با همدلی و اتحاد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/0Wlla

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *