• yazdtci


 • کد خبر: 71649
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان اشکذر:
  رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر، از تشدید نظارت بر بازار در روزهای منتهی به عید نوروز خبر داد و گفت: با همکاری دیگر ادارات بخصوص تعزیرات حکومتی به جدیت با متخلفان برخورد می‌کنیم.

  به گزارش اشکذر خبر، رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر، از تشدید نظارت بر بازار در روزهای منتهی به عید نوروز خبر داد و گفت: با همکاری دیگر ادارات بخصوص تعزیرات حکومتی به جدیت با متخلفان برخورد می‌کنیم.

  میثم فلاح با بیان این که  هدف از اجرای طرح بازرسی بازار نظارت بیشتر بر اصناف مختلف و جلوگیری از تخلفات احتمالی آنهاست، تصریح کرد: این طرح از اوایل اسفند آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه پیدا می‌کند و هر سال در آستانه عید نوروز طرح تشدید نظارت بر بازار اجرایی می‌شود.

  وی همچنین از افزایش تشدید نظارت در سال جاری با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز خبر داد و گفت: این بازدیدها در قالب گشت مشترک سیار و با حضور رییس تعزیرات حکومتی، بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به صورت سرزده انجام خواهد شد.

  فلاح با اشاره به اینکه در این طرح از تمامی واحد ها بخصوص واحدهای عرضه پوشاک، مواد غذایی، آجیل و شیرینی و فروشگاه های بین راهی بخصوص رستوران‌های بین راهی بازرسی می‌شود، عنوان کرد: این بازرسی‌ها به صورت دو نوبته در صبح و عصر انجام می‌شود.
  رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر ادامه داد: تاکنون نزدیک به ۱۰مورد گشت مشترک بازرسی انجام شده است که منجر به تشکیل پرونده های زیادی با تخلفات گرانفروشی، درج قیمت و نداشتن پروانه کسب و…. شده است.

  فلاح افزود: در همین راستا از شهروندان می‌خواهیم در صورت مشاهده تخلف نیز مراتب را به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند و در صورت نیاز با حضور در بازرسی اداره صنعت معدن و تجارت نسبت به تکمیل فرم شکواییه اقدام کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/pDh8E

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *