• Telegram


 • کد خبر: 23219
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۵

  در دیدار مرحله گروهی لیگ جهانی والیبال تیم ملی ایران مقابل صربستان ۳ بر ۲ شکست خورد.


   

  در بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی والبیال تیم ملی ایران در سومین مسابقه خود در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف صربستان رفت.


  به گزارش اشکذر نیوز،صربستان در این دیدار موفق شد با نتیجه نزدیک سه بر دو ایران را شکست دهد.


  ایران در این دیدار با ترکیب اولیه سعید معروف، محمد موسوی، آرمین شکری، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، امیر غفور و فرهاد ظریف به میدان رفت.


  در گیم اول این مسابقه با وجود این که ایران بازی خوبی از خود ارائه داد صربستان در نهایت توانست با حساب ۲۶ بر ۲۴ به برتری برسد.


  در گیم دوم ایران ابتدا از حریف خود پیش فتاد و اختلافی ۶ امتیازی ایجاد کرد اما در ادامه صربستان این فاصله را جبران کرد تا بازی با حساسیت بیشتری دنبال شود. در نهایت ایران این گیم را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۴ به حریف خود واگذار کرد.


  در گیم سوم این دیدار صربستان ابتدا از ایران پیش افتاد اما در ادامه تلاش بازیکنان باعث شد تا در این گیم در نهایت از حریف خود با اختلاف زیادی پیش بیافتند. شاگردان ولاسکو در این گیم ۲۵ به ۱۷ حریف خود را شکست دادند.


  در گیم چهارم با توجه به پیروزی ایران در گیم سوم با روحیه ای که شاگردان ولاسکو به دست آوردند از همان ابتدا بازی را با قدرت آغاز کردند. ایران از همان ابتدا از حریف خود پیش افتاد تا اینکه در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ به پیروزی رسیدند تا نتیجه بازی در گیم پنجم مشخص شود.


  ایران در گیم آخر از حریف خود شکست خورد تا در نهایت بازنده میدان شود. ایران این گیم را ۱۸ بر ۱۶ باخت و با این نتیجه تنها یک امتیاز گرفت.
  ایران با این امتیاز در رده چهارم گروه خود ایستاد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/8rP9y

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *