• yazdtci


 • کد خبر: 77697
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۶
  رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد با بیان این‌که ایستگاه‌های خط واحد نوعی از المان شهر است گفت: ایستگاه‌های خط واحد یزد به‌زودی طراحی و جایگزین ایستگاه‌های فعلی می‌شوند.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از ایسنا، «ونوس عامری» در نشست خبری کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر  با بیان این‌که ساخت گرمخانه یکی از اقدامات در دستور کار این کمیسیون است، اظهار کرد: حمایت از ورزش همگانی و کمک به باشگاه داری از دیگر موارد انجام شده و در دستور کار شورای اسلامی شهر یزد است.

  وی در خصوص حضور اتباع خارجی در سطح شهر یزد افزود: ساخت مهمانشهر در چند نقطه تعیین شده برای ساماندهی اتباع خارجی مجاز ضروری است.

  رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه تفکیک زباله‌های تر و خشک را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار شورای شهر دانست و گفت:‌ برای فاز نخست ۴۰ مربی آموزش‌های لازم برای نحوه فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندی در حوزه تفکیک زباله را فرا گرفته و مقرر است طی طرحی جامع خانه به خانه برای آموزشی شهروندی اقدام کنند.

  عامری در بخش دیگری از سخنان با بیان این‌که ایستگاه‌های خط واحد یکی از انواع المان‌های شهری محسوب می‌شوند، تصریح کرد: طراحی و نصب ایستگاه‌های جدید متناسب با معماری بومی و یزدی در برنامه اجرایی کمیسیون فرهنگی شورای شهر و شهرداری یزد قرار گرفته است.

  وی در ادامه با اشاره به مشکلات کتابخانه مرکزی یزد که در بافت تاریخی بنا شده است، خاطرنشان کرد: عدم بهره‌برداری از این کتابخانه پیچیدگی‌های حقوقی بوده و این در حالی است که طبق آخرین اطلاعات بدست آمده مشکلات استفاده از کتابخانه به‌زودی برطرف می‌شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/DDnxw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *