• کد خبر: 71389
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 13 اسفند 1396 - 09:19
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای مزرعه گفت: ایستادگی مقتدرانه شهدادر برابر دشمن، نتیجه تربیت مادرانی است که سزاوار تکریم هستند و همین مادران، نظام را در برابر دشمن آسیب ناپذیر کرده اند.

  به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباددرجمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای مزرعه میان با اشاره به 13جمادی الثانی روز رحلت حضرت ام البنین (س)و روز تکریم مادران و همسران شهدا گفت: ایستادگی مقتدرانه شهدادر برابر دشمن، نتیجه تربیت مادرانی است که سزاوار تکریم هستند و همین مادران، نظام را در برابر دشمن آسیب ناپذیر کرده اند.

  حجت الاسلام غالبی افزود: اگر امروز آرامش و امنیت در کشور داریم به واسطه ایثارگری های مادران شهدا است که چنین اسطوره هایی را در دامن خودشان پرورش داده اند.

  امام جمعه بخش خضرآباد یادآور شد: همه باید بدانند که یاد و خاطره شهدا بدون تکریم خانواده های آنان محقق نمی شود و اگر ایران اسلامی امروز سربلند و با عزت است به خاطر خون همین شهدا است.
  حجت الاسلام غالبی با اشاره به در پیش بودن هفته منابع طبیعی گفت: حفاظت ازمنابع طبیعی باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و این بدان معناست که همه افراد جامعه ارزش درخت، فضای سبزوجنگل را بدانند و درک کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/si4yr

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *