• کد خبر: 88336
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 4 بهمن 1398 - 21:31
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این شهر، افزود: ایران باید در دیگر زمینه ها نیز همانند نظامی رشد کند تا هیچ کشوری نتواند با تحریم های خود ایران اسلامی را تحت فشار قرار دهد.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر با اشاره به تحولات اخیر کشور گفت: همان طور که مقام معظم رهبری در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه تهران فرمودند ” تنها راه پیش روی ایران، قوی شدن است”.

  امام جمعه اشکذر محمد رضا طالبیان

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان ادامه داد: اکنون ایران در زمینه نظامی  واقعا قوی است، به طوری که اکنون شاهد آن هستیم که هیچ کشوری حتی نمی تواند به ایران عزیز چشم بدی داشته باشد، در دیگر زمینه ها نیز باید همانند نظامی رشد کنیم تا هیچ کشوری نتواند با تحریم های خود ایران اسلامی را تحت فشار قرار دهد.

  وی افزود: در حدیثی داریم که علم قدرت می آورد، ما باید در همه زمینه ها اعم از علمی، آموزشی، پزشکی، اقتصادی و غیره توانمند شویم تا همانند نظامی هیچ تحریمی برای ایران حتی مهم هم نباشد.

  امام جمعه اشکذر در بخش دیگری از خطبه های خود به نزدیکی سالروز شهادت دخت نبی اکرم(صل الله علیه وآله وسلام) اشاره کرد و گفت: معصومین علیهما السلام به حضرت فاطمه سلام الله علیها افتخار می کردند و ایشان را دلیل خلقت میدانستند که این ها نشانگر مقام بی حد و وصف آن بانوی بزرگ جهان است.

  طالبیان ادامه داد: مردم در برابر ائمه علیها سلام و حضرت زهرا سلام الله علیه وظیفه دارند که اظهار محبت به آنها یکی از آن وظایف است.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mbID1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *