• کد خبر: 40121
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
  رییس واحد اشکذر دانشگاه علم و هنر خبر داد
  رییس واحد اشکذر دانشگاه علم و هنر از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در این دانشکده از مهرماه سال جاری خبر داد.

  به گزارشاشکذر نیوز، دکتر “محسن سعیدمنش” اظهار کرد: با پیگیری‎‎های مسئولان دانشگاه علم و هنر، دانشکده اشکذر موفق به اخذ مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‏‏ روانشناسی بالینی گرایش کودک و نوجوان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد و مصوب است که از مهرماه سال جاری در این رشته پذیرش دانشجو صورت بگیرد .

  وی افزود : این رشته یکی از بهترین رشته‌‏‏های علوم انسانی در کشور است که تنها سه دانشگاه مادر در کشور یعنی دانشگاه‎‎های شهید بهشتی، خوارزمی و تبریز، مجوز پذیرش دانشجو در این رشته را داشته‎‎اند و دانشگاه علم و هنر به عنوان چهارمین دانشگاه کشور موفق به اخذ این رشته از وزارت علوم شده است.

  سعیدمنش در پایان نیز از توجه و حمایت دکتر “حداد عادل” رییس شورای تحول علوم انسانی و انقلاب فرهنگی، دکتر “طالب زاده” رییس کمیسیون تحول علوم انسانی و دکتر “محمدصالح جوکار” نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و همچنین “شاه حسینی” فرماندار شهرستان اشکذر برای اخذ این رشته، قدردانی کرد.

  (خبرگزاری دانشجویان ایران)

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QYC5J

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *