• کد خبر: 27697
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۶
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر با اشاره به توهین های اخیر برخی مقامات آمریکایی به ملت ایران تاکید کرد : اگر دولت مردان ما در سخنرانی های بین المللی اخیر خود مواضع قاطعانه تری اخذ می کردند و با نام بردن دشمنان خود به جهانیان مواضع خود را نشان می دادند، امروز آمریکایی ها جرات گفتن این یاوه گویی ها را نداشتند.

  به گزارش اشکذر نیوز ، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع)، به مناسبت ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ روز بیعت تاریخی همافران  نیروی هوایی با امام خمینی (ره) اشاره کرده و افزود: ۱۹ بهمن یک روز فراموش‌نشدنی در تاریخ حماسه قهرمانان نیروی هوایی است که دلاوران ارتش اسلام در نیروی هوایی از ستم و بند طاغوت رسته و پیوستگی رسمی خود را با امام و نهضت اسلامی به طور صریح و علنی در کمال شجاعت ابراز به نمایش گذاشتند.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر با اشاره به فرا رسیدن ۲۲ بهمن، به وجود توطئه ها و تهدید های فراوان دشمنان طی سی و پنج سال انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: از ابتدای انقلاب، ملت ما شاهد توطئه ها و تهدید های فراوانی از سوی دشمنان خود بوده که این تهدید ها هنوز هم ادامه دارد.

  طالبیان تهدید های متوجه ملت ایران را به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم کرد و تصریح کرد: عده ای در داخل سعی دارند تا ملت ایران را از دست یابی به اهداف نظام اسلامی بازدارند و این دولت است که با تدبیر و حکمت خود و با تلاش و کاری که انجام می دهد باید چنین تهدیداتی را رفع کند.

  امام جمعه اشکذر با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص تکیه دولت به قوای داخلی، چشم امید داشتن به دشمن برای برون رفت از مشکلات را امری ناپسند دانست و افزود: بعضی از سهل انگاری های دیده شده از برخی مسئولین در اظهار نظراتشان به ضعف آنان در عدم باور قلبی به قرآن و وعده های آن بر می گردد.

  وی ادامه داد: قرآن راه شکست دشمنان را به ما نشان داده و به ما می گوید که برای مقابله با دشمن از هرآنچه که دارید استفاده کنید.

  طالبیان با اشاره به توهین های اخیر برخی مقامات آمریکایی به ملت ایران تاکید کرد : اگر دولت مردان ما در سخنرانی های بین المللی اخیر خود مواضع قاطعانه تری اخذ می کردند و با نام بردن دشمنان خود به جهانیان مواضع خود را نشان می دادند، امروز آمریکایی ها جرات گفتن این یاوه گویی ها را نداشتند.

  وی با اشاره به درخواست مجلس از دولت، در خصوص پاسخ به یاوه گویی ها و توهین های اخیر مقامات آمریکایی، خواستار حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد و اظهار داشت: حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، پاسخ دندان شکن ملت ایران به توهین ها و یاوه گویی های اخیر مقامات آمریکایی است.

  نسیم صادق

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/7t2kg

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *