• کد خبر: 38733
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: جمعه ۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹
  +گزارش تصویری
  اولين نماز عبادی سياسي جمعه در سال 94 در بخش خضرآباد با حضور مدیرکل سياسي استاندار يزد، فرماندار و رییس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان اشکذر و قشرهاي مختلف مردم همراه با مهمانان نوروزي به امامت حجت‌الاسلام غالبي اقامه شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، اولین نماز عبادی سیاسی جمعه در سال ۹۴ در بخش خضرآباد با حضور عبداللهی مدیرکل سیاسی استاندار یزد، فرماندار و رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر و قشرهای مختلف مردم همراه با مهمانان نوروزی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب به امامت حجت‌الاسلام غالبی امام‌جمعه بخش خضرآباد اقامه شد.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد ضمن محکوم کردن حمله عربستان به یمن گفت: این‌گونه تجاوزات نشان از دخالت در امور کشورها دارد که ما این تجاوز و دخالت را در امور داخلی یمن محکوم می‌کنیم.
  حجت‌الاسلام غالبی به نام‌گذاری سال جدید به نام دولت و ملت همدلی و هم‌زبانی اشاره کرد و افزود: این نام‌گذاری نشانگر تدابیر حکیمانه و مدبرانه رهبری است که می‌خواهند با ایجاد همدلی و همبستگی محکم و پایدار بین دولت و ملت درخت تنومند انقلاب را استوارتر سازند.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به ۱۳ فروردین روز طبیعت و حضور بی‌شمار مردم از جای‌جای استان یزد به روستاهای بخش خضرآباد از والدین خواست تا بیشتر مواظب و مراقب فرزندان خود باشند تا آسیب و صدمه‌ای به باغات میوه و کشتزارهای آنان که ماحصل زحمات چندین ساله این روستانشینان است وارد نسازند.

  در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب عبداالهی در نمازجمعه خضرآباد در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای کذاب امام جمعه خضرآباد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/gNKta

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *