• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 19958
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۷

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازروابط عمومی استانداری یزد ، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه حضور و مشارکت مردم در امر انتخابات ، گفت: مهمترین وظیفه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دعوت از عموم مردم برای حضور حداکثری در انتخابات است.
  “سید عبدالمجید قائم محمدی” به بررسی مستندات کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات گذشته اشاره کرد و اظهار داشت : با تجدید نظر در فعالیت های کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی در دوره های قبلی انتخابات ، راهکارهای مناسبی جهت برنامه ریزی فعالیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای برگزاری پرشکوه انتخابات پیشرو به دست آمد.
  وی بر استفاده از تمام ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری نهادها و ادارات استان در راستای خلق حضور حماسی در ۲۴ خرداد تاکید کرد .
  تشکیل اتاق فکر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات، استفاده از ظرفیت رسانه های مکتوب و سایت های خبری،استفاده از ظرفیت غنی روحانیون ، اساتید دانشگاه ها ، گروه های اجتماعی ، هیأت های مذهبی و هیأتهای ورزشی در راستای تامین محتوا برای ایجاد نشاط اجتماعی در برگزاری حماسه سیاسی انتخابات از جمله نکات مطرح شده توسط اعضای این کمیته بود.
  در این نشست هر یک از اعضا به بیان دیدگاه ها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/0Yp2y

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *