• کد خبر: 61999
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 8 فروردین 1396 - 08:41
  پایگاه خبری اشکذر خبر منتشر کرد
  پایگاه خبری اشکذر خبر برای اولین بار جدیدترین رتبه بندی وب سایت های شهرستان اشکذر را در تاریخ 8 فروردین 1396 منتشر کرد.

  بر این اساس «اشکذر خبر» با بررسی رتبه سایت‌های فعال شهرستان در وب‌سایت الکسا که مرجع میزان رتبه سایت‌ها در ایران و جهان است اقدام به انتشار رده‌بندی این رسانه‌ها می‌نماید.

  شایان ذکر است، برخی از سایت‌های که نام شان در لیست نیست ممکن است در سایت الکسا ثبت نشده باشند.

  جدول زیر رتبه‌بندی سایت‌های شهرستان اشکذر را بر اساس رتبه آن‌ها در جهان و ایران نمایش می‌دهد.

  الکسا چیست؟ رتبه‌بندی الکسا وب‌سایت

  الکسا نام سرویسی وابسته به سایت Amazon.com است که هدف از این سرویس رتبه‌بندی پایگاه‌های اینترنتی از نظر تعداد بازدیدکننده است که با در نظر گرفتن یک سری معیارهای محاسباتی و آماری، درنهایت سایت‌های مختلف را به لحاظ میزان دیده شدن صفحات آن‌ها، رتبه‌بندی می‌کند.

  می‌توان گفت بهترین کار برای کسب رتبه بالاتر (البته در سیستم الکسا هرچه عدد شما کم‌تر باشد یعنی رتبه شما بالاتر است) تلاش در جهت انتشار مطالب تولیدی، مفید و اهمیت قائل شدن برای مخاطبان است. به‌این‌ترتیب هر چه که فعالیت شما در وب مستمر و باکیفیت باشد، سایت الکسا نیز اهمیت بیشتری برایتان قائل می‌شود و نوع تجزیه تحلیل و آمارهای ارائه‌شده آن نیز به‌مرورزمان متفاوت خواهد بود.

   

  رتبه جهانی سایت شما:

  بر اساس میزان دسترسی کاربران دنیای مجازی در بازه زمانی یک‌روزه، به سایت یا وبلاگ شما، رتبه جهانی به شما تعلق می‌گیرد.

   

  رتبه کشوری سایت شما:

  بر اساس میزان دسترسی کاربران دنیای مجازی در بازه زمانی یک‌روزه، از کشوری که بیشترین بازدیدکننده را داشته‌اید (برای سایت‌های ایرانی، مسلما کاربران ایرانی بیشترین ترافیک را روی سایت‌ها خواهند داشت) رتبه کشوری به شما تعلق می‌گیرد.

   

  روش‌هایی برای افزایش رتبه الکسا روش افزایش رنک الکسا:

  افزایش رتبه سایت در الکسا ممکن است به نظر شما بسیار ساده‌تر از افزایش رتبه در گوگل یا افزایش رتبه سایت در یاهو باشد ولی دقیقا افزایش رتبه و رنک در الکسا به دلیل نوع گزارش‌ها این سایت با مفهوم توسعه کسب‌وکار الکترونیک کاملا به یک بازاریاب حرفه‌ای با تجربه بازاریابی الکترونیک و مسلط به شیوه‌های نوین تبلیغات الکترونیکی طبق دانش روز دنیا است و در غیر این صورت شاید با انجام روش‌های عادی و معمول افزایش رنک شرکت‌های طراحی سایت و شرکت‌های بازاریابی اینترنتی ممکن است تنها رتبه و رنگ شما در الکسا بالاتر رود ولی گزارش‌ها و آمار مربوط به تبدیل بازدیدکننده به مشتری طبق گزارش‌ها قبل سر جای خود باقی بماند.

   

  فرار بازدیدکننده پاشنه آشیل سایت‌های خبری:

  یکی از مهم‌ترین گزارش‌ها الکسا مربوط به فرار بازدیدکننده پس از مشاهده صفحه اول یا ترک سایت توسط بازدیدکننده پس از جستجو در موتور جستجو و کلیک روی لینک سایت است. وب‌سایت شما دقیقا مانند یک شرکت یا یک فروشگاه می‌تواند نوع مشتری خود را جذب کند. یک فروشگاه شیک در نقطه‌ای از شهر که اجناس برند و اصطلاحا باکیفیت می‌فروشد باقیمت بالا با فروشگاهی که در منطقه‌ای از شهر است که اجناس با یک‌بیستم قیمت و کم کیفیت ارائه می‌کند، هرکدام مشتری خود را پس از مدتی جذب می‌کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dBrjp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *