• کد خبر: 53097
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
  به میزبانی هیئت تنیس روی میز شهرستان اشکذر:
  اولین دوره مسابقات تنیس بانوان استان انتخابی قهرمانی کشور به میزبانی خانه تنیس شهرستان اشکذر و با حضور نمایندگان شهرستان های مختلف استان برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)،اولین دوره مسابقات تنیس بانوان استان انتخابی قهرمانی کشور به میزبانی خانه تنیس شهرستان اشکذر و با حضور نمایندگان شهرهای مختلف استان برگزار شد.

  خانم سرپوش  نائب رئیس هیئت تنیس روی میز استان  با اعلام اینکه  این مسابقات در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برای منتخبین استان برای اعزام به کشوری انجام می شود گفت: ۳۳ نفر از شهرستان های مختلف استان در این مسابقات حضور داشتند که بهترین ها انتخاب می شوند و بعد از دو ماه تمرین و شرکت در اردوهای مختلف و انجام دیدارهای تدارکاتی به مسابقات کشوری که در اواخر تیرماه و اوایل شهریور در شهرهایی که متعاقبا فدارسیون اعلام می کند اعزام می شوند.

  آقای حسنی دبیر هیئت تنیس روی میز استان گفت: اولین جشنواره استعدادیابی خردسالان در راستای طرحی که فدارسیون جهانی و  فدارسیون کشور به استان ها ارسال گردیده در رده سنی ۶تا۸ سال در حال اجرا می باشد که نفرات برگزیده به جشنواره خردسالان کشوری اعزام خواهندشد.

  خانم کریمی عضو کمیته استعداد یابی تنیس روی میز و مسئول کمیته داوران استان افزود: برنامه ریری دقیق  و همکاری مسئولان در راستای استعداد یابی خردسالان مهم  می باشد  که انشالله با همت و تلاش مجموعه هیئت تنیس روی میز استان برای کسب مقام های کشوری  تلاش خواهیم کرد.

  نتایج مرحله مقدماتی دوره ای ودرمرحله نهایی بصورت حذفی  به شرح ذیل می باشد:

  مقام های کسب شده در رده نونهالان:      

   مقام اول:نازنین فاطمه آخوندی

  مقام دوم : نوشین یزدان پناه

  مقام مشترک سوم:ریحانه غفوری  و مهرانه افتخاری

   مقام های کسب شده در رده نوجوانان:

   مقام اول : محدثه حاجی علیخانی

  مقام دوم:مینا زعیمیان

  مقام مشترک سوم:فاطمه زارعشاهی و فاطمه زارع

  1

  4

  2

  3

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ra8rh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *