• yazdtci


 • کد خبر: 28887
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۸
  فرماندار اشکذر: هرچند در كنكور سراسري از لحاظ كميت داراي رتبه خوب و قابل قبول هستيم، اما از لحاظ كيفيت آموزشي دچار نواقصي هستيم.

  به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” امروز صبح در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: تقویت نقش این شورا در شهرستان نیازمند همکاری تمامی اعضا و  جدیت در تصمیم گیری ها و مصوبات آن است.

  فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با انتقاد از کیفیت سطح آموزش شهرستان تصریح کرد: هرچند در کنکور سراسری از لحاظ کمیت دارای رتبه  خوب و قابل قبول هستیم، اما  از لحاظ کیفیت آموزشی دچار نواقصی هستیم که در این راستا آموزش و پرورش شهرستان باید به دنبال ارتقای سطح کیفیت این مهم در شهرستان باشد.

  این مقام مسئول وضعیت سخت افزاری مدارس شهرستان را غیرقابل قبول عنوان کرد و گفت: مراجعات متعددی از سوی مدیران مدارس شهرستان برای حل مشکلات فضای آموزشی، امکانات و ابزارهای مورد نیاز صورت گرفته که این دغدغه ها نیازمند برنامه ریزی مطلوب در راستای ارتقای شاخص های آموزشی می باشد.

  بررسی سطح کیفیت آموزشی، برنامه زمان بندی جلسات شورا در سال جدید و بررسی برنامه های گرامی داشت هفته معلم از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.
  شورای جلسه آموزش و پرورش

    *روابط عمومی فرمانداری اشکذر*

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/hk0jH

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *