• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62969
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  مدیر حج و زیارت استان یزد گفت: با اعلام اولویت های جدید حج تمتع، متقاضیانی که تا پایان شهریور ماه 85 ودیعه گذاری کردند می توانند از امروز برای ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  علی اصغر شریفی در این خصوص اظهارکرد: متقاضیان با مراجعه به شعب بانک ملی در سراسر استان نسبت به ثبت نام اولیه برای تشرف به حج تمتع در سال جاری اقدام کنند و به محض تکمیل ظرفیت، فرآیند ثبت نام متوقف می شود .
  وی افزود: اولویت ثبت نام در کاروان ها و تشرف به حج تمتع با کسانی خواهد بود که نسبت به ثبت نام اولیه در شعب بانک ملی اقدام کرده باشند .
  شریفی ادامه داد: متقاضیان حج تمتع باید مابه التفاوت را تا سقف ۱۰۰میلیون ریال و پس از محاسبه اصل سود توسط بانک ملی، به حساب سازمان حج و زیارت واریز و رسید آن را دریافت کنند.
  مدیر حج زیارت استان یزد بابیان اینکه تاکنون در سطح استان یزد بیش از یکهزار نفر از متقاضیان برای ثبت نام به بانکها مراجعه وثبت نام اولیه را انجام داده اند خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود ۲هزار و۲۰۰نفر یزدی در سال ۹۶ به حج تمتع اعزام شوند.
  مدیر حج وزیارت استان یزد تاکید کرد: متقاضیان اعزام حج تمتع امسال باید دارای گذرنامه بین المللی تک نفره با تاریخ اعتبار تا پنجم اسفند ۹۶ باشند.
  وی تصریح کرد : به دلیل آغاز ثبت نام، امکان نقل و انتقال فیش حج تمتع فقط برای بستگان درجه یک ممکن و انتقال آن برای سایر افراد امکان پذیر نیست.
  شریفی یادآورشد:اسامی مدیران و مشخصات کاروان‌ها، همچنین هزینه قطعی سفر حج تمتع متعاقباً به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
  امسال حدود ۸۶ هزار زائر ایرانی به تدریج از دهم مرداد عازم حج تمتع خواهند شد.
  دراستان یزد ۶۴ دفترخدمات زیارتی فعال است که به زائران خدمات ارائه می کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/D7Ljv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *