• کد خبر: 81491
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه 28 اردیبهشت 1398 - 19:10
  سرپرست فرمانداری اشکذر عنوان کرد:
  هادی هادی نسب گفت: مجموعه فرمانداری آمادگی دارد که برای اتمام فاز دوم پروژه مجتمع آب رسانی امام حسین(ع) به بخش خضرآباد با اختصاص اعتبارات شهرستانی و جذب اعتبارات ملی و با مشارکت آبفار استان ایفای نقش نماید.

  به گزارش اشکذرخبر، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در دیدار با سرپرست فرمانداری اشکذر با بیان اینکه شرایط خشکسالی در طی دو دهه گذشته، استان یزد را به شدت تحت تاثیر قرار داده است، گفت:این خشکسالی ها ضمن وارد نمودن ضرر و زیان به روستاها، آب رسانی به مناطق روستایی را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

  محمد فاتحی با بیان اینکه اشکذر از جمله شهرستان هایی به شمار می رود که تعداد روستای دارای سکنه و با جمعیت قابل توجه دارد، افزود: علاوه بر این جمعیت روستایی، تعداد زیادی مجتمع دامداری، کشتارگاه و گلخانه نیز در سطح روستاهای این شهرستان فعال هستند که این حجم از فعالیت در روستاهای نیازمند آب رسانی منظم بوده، ولی متاسفانه قدیمی بودن تاسیسات آب رسانی، خدمات دهی به مشترکان را با مشکل مواجه کرده است.

  سرپرست فرمانداری اشکذر اتمام فاز دوم پروژه آب رسانی به بخش خضرآباد را اولویت این شهرستان دانست و اظهار داشت: خوشبختانه در سال های گذشته اقدامات خوبی در زمینه آب رسانی از مجتمع آب رسانی امام حسین (ع) به بخش خضرآباد صورت گرفته که بهره برداری از فاز اول آن در دهه مبارک فجر سال گذشته از جمله این اقدامات بوده است.

  هادی هادی نسب تصریح کرد: مجموعه فرمانداری آمادگی دارد که برای اتمام فاز دوم این پروژه با اختصاص اعتبارات شهرستانی و جذب اعتبارات ملی و با مشارکت آبفار استان ایفای نقش نموده تا هر چه زودتر شاهد بهره برداری از فاز دوم این پروژه و برطرف شدن مشکلات ساکنین آن منطقه باشیم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/qq7Mj

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *