• کد خبر: 81329
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 - 18:26
  در راستای کاهش مسائل و مشکلات شهروندان در زمینه خدمات شهری و هم چنین افزایش میزان رضایتمندی مردم از خدمات ارائه شده توسط مجموعه شهرداری، اورژانس شبانه روزی خدمات شهری در شهرداری اشکذر راه اندازی می شود.

  به گزارش اشکذرخبر، در راستای کاهش مسائل و مشکلات شهروندان در زمینه خدمات شهری و هم چنین افزایش میزان رضایتمندی مردم از خدمات ارائه شده توسط مجموعه شهرداری، اورژانس شبانه روزی خدمات شهری در شهرداری اشکذر راه اندازی می شود.

  شهردار اشکذر راه اندازی اورژانس شبانه روزی خدمات شهری را در راستای ایجاد حس مسئولیت و مشارکت شهروندان در اداره شهر دانست و گفت: این فرایند کمک می کند تا از اطلاعات شهروندان در تصمیم گیری ها و مدیریت صحیح شهر استفاده نمود.

  مهدی جعفری پور اظهار داشت: خرابی آسفالت ، نظافت و رفت و روب، جمع آوری زباله های سطح شهر، آب گرفتگی معابر و موارد فوریتی که به مسائل شهر مرتبط می شود از جمله مواردی است که توسط اورژانس خدمات شهری پیگیری و انجام خواهد شد.

  وی در خصوص نحوه عملکرد این اورژانس گفت: نحوه عملکرد اورژانس خدمات شهری بر مبنای سامانه پیامکی شهرداری خواهد بود، ضمن اینکه اطلاع رسانی مناسب در قالب بنر در سطح شهر و ماهنامه آوای اشکذر در خصوص نحوه عملکرد آن صورت خواهد گرفت و شهروندان می توانند طبق روش اعلام شده  مسائل و مشکلات خود را با شهرداری در جریان گذاشته و در سریع ترین زمان ممکن شاهد رفع آن باشند.

  شهردار اشکذر به مکاتبات صورت گرفته با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبنی بر راه اندازی سامانه 137 اشاره و ابراز امیدواری کرد بزودی این سامانه در شهرداری اشکذر راه اندازی خواهد شد.

  منبع:روابط عمومی شهرداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/J269U

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *