• yazdtci


 • کد خبر: 25640
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۵
  جوکار نماینده اشکذر و یزد در مجلس:
  با توجه به مخالفت ها و موانعی که برخی از افراد برای انتخاب استاندار یزد به وجود آورده اند احتمال انتخاب استاندار غیر بومی برای استان یزد می رود.

  در انتخاب استاندار، آفت بخشی نگری دامن گیر استان یزد  شده است

  به گزارش اشکذر نیوز؛محمد صالح جوکار با اشاره به پیش قدم بودن برخی از رسانه ها در جوسازی رسانه ای به منظور پیشبرد اهداف خود افزود: در بحث انتخاب استاندار متأسفانه آفت بخشی نگری دامن استان یزد را گرفته است چرا که نگاه های برخی از افراد نگاه گروهی و حزبی است و برخی دیگر هم در موضوع انتخاب استانداری نگاهی فراتر از یک شهرستان ندارند و منافع شهرستانی را در نظر می گیرند.

  روزهای سخت تری را در انتخاب استاندار یزد پیش رو خواهیم داشت/ رفع مشکلات با جامع نگری به منافع استان امکان پذیر است

  وی با بیان اینکه روزهای سختی را پشت سر گذاشته ایم ادامه داد: با این منوال به مراتب روزهای سخت تری را در انتخاب استاندار یزد پیش رو خواهیم داشت چراکه در رفتار برخی از افراد کمتر می توان جامعه نگری و کلی نگری را مشاهده کرد.

  نماینده مردم اشکذر ویزد گفت: وقتی نگاه ها بخشی شود مطمئناً منافع استان یزد هم لطمه می بیند و هزینه آن را کسی جز مردم پرداخت نخواهد کرد، از آقایان درخواست کردیم که نگاه کلی به منافع استان داشته باشند و دنبال منافع شخصی نباشند اما معلوم نیست چرا برای تصدی گری استانداری یزد اصرار بر روی کسانی می شود که مخالف گزینه های مطلوب هستند و به یقین اگر منافع استان و جامع نگری مدنظر باشد مشکل ها برطرف می شود و مانعی هم نخواهد بود.

  جوکار با اشاره به اینکه باید نگاه های انحصارطلبانه و قیم مآبانه در بخشی از استان  از بین برود تصریح کرد: استان یزد باید رشد متوازن داشته باشد چراکه در توزیع امکانات و ارائه خدمات هیچ شهرستانی بر شهرستان دیگر ترجیح ندارد و اعمال فشار برای تصدی گری افراد یک منطقه ای خاص برای اسکان استانداری یزد درست نیست.

  بی توجهی به اعتدال در انتخاب استاندار، از دست دادن بزرگترین فرصت های استان است

  وی با بیان اینکه شعار دولت یازدهم”اعتدال” و “اعتدال گری” است خاطرنشان کرد: باید استانداری انتخاب شود که بتواند منافع استانی را تأمین کند، کلان نگر و جامع نگر باشد و برش پیشبرنده ای در برنامه های دولت داشته باشد تا همه ظرفیت های نهفته در شهرستان ها را پویا و شکوفا کند و مطمئناً عدم توجه به این مسائل از دست دادن بزرگترین فرصت ها برای استان یزد است.

  نماینده مردم اشکذر ویزد خاطرنشان کرد: باید اجازه داد تا گزینه ای که مورد تأیید وزارت کشور و مطلوب استان است و تعامل همه بر روی آن است انتخاب شود تا استان یزد از این وضعیت سردر گمی خارج شود چراکه فرصت های طلائی استان در حال سپری است و از دست خواهد رفت.

  احتمال انتخاب استاندار غیر بومی

  محمد صالح جوکار در پایان با اشاره به عدم رضایت مردم بر غیر بومی بودن استاندار اذعان داشت: با توجه به مخالفت ها و موانعی که برخی از افراد برای انتخاب استاندار یزد به وجود آورده اند احتمال انتخاب استاندار غیر بومی برای استان یزد نیز می رود که اگر این موضع اتفاق بیافتد جای ناراحتی بسیار دارد.

  *جوکار*

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5EIeW

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *