• کد خبر: 76475
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
  + تصاویر
  جمعی از مردم اشکذر با امضا طومار خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی مخالفت خود را با تجمیع حوزه انتخابیه اشکذر و میبد اعلام کردند.

  به گزارش اشکذر خبر، در این طومار که در روز عاشورا توسط عزاداران اشکذری به امضا رسید؛ آمده است: با توجه به سابقه تاریخی تجمیع حوزه انتخابیه شهرستان اشکذر و یزد و رفت‌وآمد آسان به دلیل نزدیکی بعد مسافت، تاکنون رضایت کامل بین مردم دو این شهرستان وجود داشته است.

  در بخشی دیگر از طومار امضاکنندگان با اشاره به سابقه جدایی چند روستا و بخش از شهرستان اشکذر و الحاق آن‌ها به شهرستان میبد برخلاف رضایت مردم این شهرستان، عدم وجود توازن جمعیتی را مشکل اساسی تجمیع حوزه انتخابیه مجلس برای شهرستان‌های اشکذر و میبد دانستند.

  شایان‌ذکر است، پیش‌ازاین نیز جمعی از مسئولان، نخبگان و مردم شهرستان بارها از مطرح‌شدن بحث تجمیع حوزه انتخابیه شهرستان‌های اشکذر و میبد اعلام نارضایتی کردند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/odvQ0

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “امضا طومار توسط اشکذری در مخالفت با تجمیع حوزه انتخابیه اشکذر و میبد”

  1. محمد گفت:

   متاسفانه هیچ دلیل منطقی و قانونی برای تجمیع حوزه انتخابیه اشکذر با میبد وجود ندارد متاسفانه مسئولان استان همیشه اشکذر را فدای میبد کرده اند و دیواری کوتاه تر از اشکذر نمی شناسند. میبد اصلا همسایه خوبی برای اشکذر نبوده و لیاقت یکی شدن با اشکذر ندارد. ما ۱۰۰درصد مخالف این تصمیم مغرضانه بوده و هستیم و خواهیم بود.

  2. علیرضا گفت:

   بهتر بود این طومار در سطح شهرستان امضا بشه نه فقط شهر اشکذر و …..

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *