• کد خبر: 80358
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 2 فروردین 1398 - 16:21
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر در پایان خطبه های خود، ضمن عرض تبریک به مناسبت شروع سال جدید شمسی به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شده است اشاره و تصریح کرد: امروزه کشور به مسئولین کاری احتیاج دارد.

  به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به روایتی از امام صادق(ع)، گفت: در روایتی امام صادق(ع) فرموند “سه چیز را هیچگاه نیاید فراموش کرد، اول فنا پذیری دنیا، دوم دگرگونی و فراز و نشیب دنیا و آخر آن بلاها و آفات انسانی”.

  حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا طالبیان در ادامه به سالروز شهادت حضرت زینب کبری(س) پرداخت و افزود: امروزه ذلت ناپذیری و صبر در برابر سختی ها که حضرت زینب(س) از خود نشان داد، آن بانو زا زبان زد و شاخص در بین مردم دنیا کرده است.

  امام جمعه اشکذر در پایان خطبه های خود ضمن، عرض تبریک به مناسبت شروع سال جدید شمسی به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شده است اشاره و تصریح کرد: امروزه کشور به مسئولین کاری احتیاج دارد و همان طور که رهبری فرمودند با انتخاب شعار سال به این معنا نیست که، شعار های سال پیش محقق نشده است بلکه شعار سال گذشته نیز هنوز جای کار زیادی دارد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/mhKlk

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *