• کد خبر: 78098
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 24 آذر 1397 - 11:01
  امروز (شنبه ۲۴ آذرماه) آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی است.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی شرکت پخش و پالایش شنبه ۲۴ آذرماه آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی است.

  مالکان محترم خودرو و ‌موتورسیکلت که کارت سوخت ندارند و یا کارت خود را گم کرده‌اند به چهار طریقی که از سوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام شد، اقدام کنند . شهروندان میتوانند برای ثبت درخواست خود با مراجعه به سامانه خدمات دولت همراه به نشانی www.mob.gov.ir یا اپلیکیشن خدمات دولت همراه یا کد دستوری #۴* و یا دفاتر پلیس + ۱۰ اقدام کنند. سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، هنوز این شرکت در مورد تمدید فرآیند ثبت‌نام تصمیم نگرفته است.

  اسماعیلی به ایسنا گفت: تاکنون بیش از یک و نیم میلیون نفر به صورت حضوری و غیرحضوری ثبت نام موفق داشته‌اند که ۳۰۰ هزار نفر از این افراد روز گذشته اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

  وی ادامه داد: هنوز مشخص نیست مهلت ثبت‌نام تمدید شود یا خیر؛ اما احتمال تمدید آن زیاد است.

  زمان الزام استفاده از کارت سوخت مشخص نیست

  بر اساس این گزارش، بیژن زنگنه – وزیر نفت – چهارشنبه شب با حضور در گفت‌وگوی ویژه خبری با اشاره به فرآیند ثبت‌نام کارت سوخت المثنی گفت: وزارت نفت با سایر وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط صحبتی داشت و برآورد شد که ۱۰ میلیون نفر کارت سوخت خود را گم کرده‌اند. این رقم خیلی مهم بود اما در حال حاضر که تنها سه روز تا اتمام مهلت ثبت‌نام کارت سوخت باقی مانده کمتر از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برای ثبت‌نام حضوری و غیرحضوری اقدام کرده‌اند.

  زنگنه با تاکید بر اینکه بازگشت کارت سوخت جدی است، افزود: فعلا برنامه دولت روشن شدن وضعیت خودروها و کارت سوخت آنهاست. این‌که استفاده از کارت سوخت چه زمانی الزامی شود بعد از هماهنگی با دولت اعلام خواهد شد. دولت تصمیمی برای سهمیه‌بندی و تغییر قیمت ندارد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5hGvY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *