• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 29740
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۴
  در جلسه ستاد نماز جمعه اشکذر؛
  امام جمعه اشکذر با اشاره به لزوم پیگیری برای انجام امور مصلی نماز جمعه اظهار داشت: امیدواریم تا طی روز های آینده جلسه ای با حضور رئیس میراث فرهنگی هرچه زودتر مشکلات توسعه مصلی اشکذر برطرف شود.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در جلسه ستاد نماز جمعه اشکذر با اشاره به لزوم پیگیری برای انجام امور مصلی نماز جمعه اشکذر اظهار داشت: امیدواریم تا طی روز های آینده جلسه ای با حضور رئیس میراث فرهنگی گرفته شده و هرچه زودتر مشکلات توسعه مصلی اشکذر برطرف شود.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر با اشاره به دهم ماه مبارک رمضان سالروز شهادت حضرت خدیجه (س)، ایشان را اولین همسر پیامبر (ص) معرفی کرد و افزود: این بانو از آن زنانی است که زندگی او برای همه مردان و زنان عالم تا روز قیامت الگو است.

  وی افزود: بانویی که پس از ایمان آوردن و اعتقاد به نبوت خاتم انبیاء همه هستی خود را در اختیار پیامبر مکرم اسلام قرار داد و زمینه ساز نشر و گسترش اسلام شد.

  حجت الاسلام طالبیان تصریح کرد: حضرت خدیجه(س) همواره یاری گر و عامل موفقیت پیامبر بود و نقش پررنگی در به ثمر رساندن رسالت حضرت رسول(ص) داشت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/V99lS

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *