• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 29927
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۱
  یکی از اساتید دانشگاه در اشکذر؛
  یکی از اساتید دانشگاه اقتصاد سالم را زمینه ساز رشد کشور در تمام عرصه ها از جمله عرصه فرهنگی نام برد و گفت: اقتصاد سالم، سلامت فرهنگی را نیز به همراه دارد و تنها با تکیه بر توان داخلی می توان به این مهم دست یافت.

  دکتر محمد رضا دهقاتی

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، یک استاد دانشگاه در همایش «بررسی و تبیین اقتصاد مقاومتی» با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی شعار نیست، بلکه واقعیتی است که با اجرای آن، اقتصاد و انقلاب در مقابل آسیب ها مصون نگه داشته می شود.

  “محمد رضا دهقانی اشکذری” از اساتید دانشگاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی از آغاز پیروزی تا کنون گرفتار سه نوع جنگ بوده است، تصریح کرد: از اول انقلاب کشور دچار جنگ نظامی شد و خسارات زیادی را متحمل گشت، و پس از آن دشمن با استفاده از تاکتیک های نرم و از طربق ایجاد شک و تردید، جنگ نرمی را علیه قلوب مردم به راه انداخت.

  دهقانی با بیان اینکه دشمن در جنگ نرم قلب و ذهن انسان ها را هدف قرار داده است، افزود: در جنگ نرم دشمن با ایجاد شک و نردبد در ذهن انسان و ابجاد هب و بغض در قلب وی؛ در صدد القای تفکرات مسموم خود است.

  وی در ادامه به جنگ اقتصادی علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: با مرور شعار های هرساله رهبری طی شش سال اخیر در آغاز سال نو، به راحتی می توان به اهمیت و حساسیت این موضوع پی برد.

  این استاد دانشگاه با تاکید بر لزوم قدرتمند کردن مردم برای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی به نامگذاری سال های دهه چهارم انقلاب اشاره کرد و گفت: اگر به این نام ها توجه شود و آنها را کنار هم قرار دهیم به کلید واژه هایی می رسیم که به اقتصاد مقاومتی منجر می شود.

  دهقانی اقتصاد سالم را زمینه ساز رشد کشور در تمام عرصه ها از جمله عرصه فرهنگی نام برد و گفت: اقتصاد سالم، سلامت فرهنگی را نیز به همراه دارد و تنها با تکیه بر توان داخلی می توان به این مهم دست یافت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/q5sK7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *