• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62745
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  رییس ورزش و جوانان اشکذر با بیان اینکه یکی از شاخصه های ورزشی کشور برنامه ریزی در خصوص اینکه 5 درصد از جمعیت کشور را بیمه ورزشی نمایند گفت: شهرستان اشکذر در سال 95 نسبت به سال 94 حدود 30 درصد افزایش آماری جمعیت بیمه شده ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان داشته است.

  به گزارش اشکذر خبر، عباس دشت آبادی در نشست هماهنگی اجرا و راه های توسعه برنامه های ورزشی و فرهنگی بانوان که با حضور جمعی از بانوان ورزشی و نمایندگان بانوان در دستگاه های دولتی برگزار شداظهار داشت: ورزش شهرستان اشکذر در سال ۹۵ پیشرفت خوب داشته است که مهمترین شاخص آن را می توان ورزشکاران سامان یافته در دوبخش بانوان و آقایان نام برد.
  وی با بیان اینکه حدود ۷۰۰ نفر از جمعیت ورزشی بانوان شهرستان از بیمه ورزشی برخوردار هستند خاطر نشان کرد: هزینه بیمه ورزشی برای یک سال برای ورزشکاران شهری ۱۵ هزار تومان و ورزشکاران روستایی ۱۰ هزار تومان است.
  رییس ورزش و جوانان اشکذر با اشاره به اهمیت بیمه ورزشی در بین ورزشکاران تصریح نمود: اگر فردی درجریان فعالیتهای ورزشی آسیب ببیند و برای درمان به بیمارستان مراجعه نماید بیمارستان هیچ گونه بیمه ای غیر از بیمه ورزشی را از شخص آسیب دیده قبول نمی کند.
  وی تعهدات بیمه ورزشی را مربوط به اماکن ورزشی عنوان کرد و افزود: تنها ورزشکارانی که در عین فعالیتهای ورزشی در سالن ها و اماکن ورزشی آسیب دیده اند در صورت داشتن بیمه ورزشی ، می توانند از مزایای بیمه ورزشی استفاده نمایند.
  دشت آبادی با بیان اینکه سرانه ورزشی شهرستان اشکذر در کشور وضعیت مطلوبی دارد تصریح کرد: باید از این فضا ها به نحوه مطلوب با استقبال خود ورزشکاران به ویژه بانوان استفاده شود.
  وی خطاب به بانوان ورزشی شهرستان افزود: با توجه به اینکه دانش ورزشی روز به روز در حال تغییر است ، ورزشکاران شهرستان باید با استفاده از وسایل ارتباط جمعی از قبیل اینترنت و فضای مجازی موجود دانش ورزشی خود را افزایش دهند.
  رییس ورزش و جوانان اشکذر از برگزاری همایش دوچرخه سواری در شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: که در نظر داریم تا همچون استان در شهرستان یک روز بدون خودرو را در برنامه های خود داشته باشیم .

  منبع : ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/X7HVa

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *