• کد خبر: 49558
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 15 بهمن 1394 - 13:35
  در روز شهرستان اشكذر؛
  با حضور سرپرست معاونت هماهنگي و امور اقتصادي و توسعه منطقه اي استانداري و فرماندار اشكذر چندين پروژه توليدي،صنعتي و عمراني در شهرستان اشكذر به بهره برداري رسيد.

  به گزارش اشکذر خبر (اشكذر نيوز)، سيد علي عزالديني در ابتدا از مجتمع صنعتي فولاد و هم‌چنین يك واحد تولیدکننده ورق‌های PVC بازديد کرد و از نزدیک با مشكلات و مسائل آن‌ها آشنا شد.

  افتتاح بزرگ‌ترین مركز تولید و پرورش قارچ صنعتي در استان بااعتبار 8 ميليارد ريال T بهره‌برداری از فاز دوم كارخانه توليد و بسته‌بندی خوراك دام، بهره‌برداری از ایستگاه تقليل فشار (CGS) جلال‌آباد رستاق بااعتبار 42 ميليارد ريال و افتتاح ميدان شهدا اشكذر ازجمله برنامه‌های عزالديني در حضور یک‌روزه خود در شهرستان اشكذر بود.

  حضور در كنار قبور شهداي انقلاب شهيد احمدي و شهيد دياله و تجليل از برادران شهيد در شمسي، بازديد از نمايشگاه «من روستايم را دوست دارم» در صدرآباد از ديگر برنامه‌های معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه‌ای استانداري بود.

  بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5MwNe

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *