• Sabat Sabat


 • کد خبر: 60323
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹
  شانزدهمین حوزه علمیه خواهران استان:
  در مراسمی با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان ، حجت الاسلام کارگر شورکی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان،سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر،امام جمعه و فرماندار اشکذر مدرسه علمیه خواهران فاطمیه شهرستان اشکذر افتتاح شد.

  به گزارش اشکذر خبر، در مراسمی با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان ، حجت الاسلام کارگر شورکی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان،سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر،امام جمعه و فرماندار اشکذر مدرسه علمیه خواهران فاطمیه شهرستان اشکذر افتتاح شد.
  امام جمعه یزد در افتتاح این مدرسه حوزههای علمیه را پایگاهی برای علم آموزی،آموزش تربیت و رشد در جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: تقویت طلاب بسیار ضروری است و ما باید در هم ردیف دانشگاها نسبت به حوزه ها هم توجه ویژه ای داشته باشیم تا جوانان بتوانند استعدادهای خود را در کسب علوم دینی بروز دهند.
  مدیر حوزه های علمیه خواهران استان با بیان اینکه افتتاح مدرسه علمیه خواهران فاطمیه اشکذر ۱۶ مدرسه علمیه خواهران سطح دو در استان است، از افتتاح دومین مرکز تخصصی سطح چهار (دکتری)حوزه خواهران در استان خبر داد.
  حجت الاسلام کارگر شورکی اظهار داشت: ثبت نام حوزههای خواهران در سطح دوم(کارشناسی)،سوم(کارشناسی ارشد) و چهارم(دکتری)از ۱۵ بهمن ماه در سراسر استان آغاز شده است که علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به این مراکز فرهنگی مراجعه نمایند.
  موسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه، شهرستان اشکذر را به دلیل نزدیک بودن به مرکز استان منطقه مناسبی جهت ترویج فعالیت های دینی و علمی برشمرد.
  حجت الاسلام فهیم نیا افزود:خوشبختانه حوزههای علمیه امروز هم چون دانشگاه مورد توجه قرار داشته است و امیدواریم که مدرسه علمیه خواهران فاطمیه روند روبه رشدی داشته باشد و ما بتوانیم در ترم های آینده کمیت و کیفیت بهتری را به علاقمندان به علوم دینی ارائه دهیم.
  در پایان این مراسم حکم مدیریت مدرسه علمیه خواهران فاطمیه اشکذر به خانم اعظم دهقانی اشکذری اهدا شد.

   

   

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dFCBJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *