• Sabat


 • کد خبر: 58054
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
  با دستور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهور:
  در مراسمی با حضور میر محمدی استاندار،شاه حسینی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر مجتمع آب رسانی کوثر صدرآباد رستاق از توابع شهرستان اشکذر به صورت ویدئوکنفرانسی و با دستور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهور افتتاح شد.

  به گزارش اشکذر خبر، در مراسمی با حضور میر محمدی استاندار،شاه حسینی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر مجتمع آب رسانی کوثر صدرآباد رستاق از توابع شهرستان اشکذر به صورت ویدئوکنفرانسی و با دستور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهور افتتاح شد.

  مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب روستایی استان گفت : این مجتمع شامل سی هشت کیلومتر خط و شبکه انتقال ، یک مخزن زمینی و یک مخزن هوایی در مجموع به ظرفیت هزار وششصد وپنجاه متر مکعب و ایستگاه پمپاژ است.

  فاتحی افزود: با بهره برداری از این مجتمع بیش از سیزده و هزار پانصد نفر از اهالی سیزده روستای بخش مرکزی شهرستان اشکذر از نعمت آب اشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند .
  وی گفت: برای حداث این مجتمع آبرسانی بیش از چهل میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است .

  جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که بصورت ویدئو کنفرانس در مراسم افتتاح این طرح سخن می گفت با اشاره به اینکه آ ب یکی ازنیازهای حیاتی استان یزد است اظهار امیدواری کرد در آینده خدمات بهتر و بزرگتری به مردم استان بویژه در زمینه اب ارائه شود .

  استاندار در این مراسم با اشاره به مشکل کم ابی استان یزد مدیریت مصرف اب را یکی از اولویتهای استان برشمرد و گفت:جایگزینی اب چاه بجای شرب در بخش فضای سبز ، تغییر الگوههای کشت به سمت کشتهای کم ابخواه و بهره گیری از شیوه های نوین ابیاری در بخش کشاورزی از جمله اقدامات استان در این بخش است

  میر محمدی تامین آب شرب را دیگر اولویت مهم استان برشمرد و افزود: در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است و با تکمیل مجتمع های ابرسانی در حال ساخت ،بیشترروستاهای استان از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهرمند خواهند شد.

   

  photo_2016-11-15_11-56-06

  photo_2016-11-15_11-56-12

  photo_2016-11-15_11-56-16

  photo_2016-11-15_11-56-23

  photo_2016-11-15_11-56-31

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/f1wIp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *