• کد خبر: 52135
   منتشر کننده: غلامرضا دهقانی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
  مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اشکذر از اعطای تسهیلات به صنایع دستی مرتبط با صنعت گردشگری اسب در شهرستان اشکذر خبر داد.

  451194

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از روابط عمومی نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اشکذر سید محمدجعفر میر جلیلی مسئول نمایندگی اظهار داشت: یکی از صنایع‌دستی شهرستان اشکذر تعمیرات زین‌وبرگ و ملحقات آن است که ازجمله صنایع‌دستی منحصربه‌فرد در شهرستان می‌باشد و وجود باشگاه‌های اسب‌سواری و فروشگاه‌های تهیه ابزار و ادوات مرتبط با صنعت اسب در این شهرستان این رشته از صنایع‌دستی از رشد قابل‌توجهی برخوردار بوده است.

  وی تصریح کرد: در دیدار آقای نورالله زاده مدیرکل صندوق کارآفرینی امید کشور از غرفه تعمیرات زین‌وبرگ، خانم فرامرزی صنعتگر این رشته به‌عنوان کارآفرین شهرستان معرفی و مقرر شد صندوق کارآفرینی تسهیلاتی را به علاقه‌مندان فعالیت در این صنعت (به‌منظور توسعه این رشته در سطح شهرستان) اعطاء نماید.

  Saddled_Horse
  میرجلیلی افزود: هدف از اعطای این تسهیلات شکوفایی صنایع کوچک و پائین‌دستی و حمایت از کسب‌وکارهای نوپا و خرد در حوزه صنایع‌دستی و ساخت زین‌وبرگ اسب است که از مرحله آموزش تا تولید و بهره‌برداری ادامه دارد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/6YKV9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *