خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Lost connection to MySQL server during query]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_posts.ID FROM wp_posts WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'post' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'acf-disabled') ORDER BY wp_posts.comment_count DESC LIMIT 0, 15کد خبر: 78585
  منتشر کننده: مصطفی خاکساری
   تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
معاون فرماندار اشکذر:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه ضمن اشاره به امنیت عمومی شهرستان اشکذر، گفت: اشکذر از نظر امنیت عمومی جز شهرستانهاى امن در استان یزد به حساب می آید.

به گزارش اشکذر خبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه ضمن اشاره به امنیت عمومی شهرستان اشکذر، گفت: اشکذر از نظر امنیت عمومی جز شهرستانهاى امن در استان یزد به حساب می آید و قاطعیت و تسلط نیروهاى امنیتى و انتظامى، اشکذر را به محلى ناامن براى مجرمان تبدیل کرده است.

“محمد شیبانی” با بیان اینکه در ماه آذر سال جاری، ۲۲ سارق در شهرستان اشکذر دستگیر و به مراجع قضایى معرفى شدند، افزود: آمار کشفیات نشان از اشراف و کار بی دریغ نیرو های امنیتی و انتظامی در شهرستان است.

معاون فرماندار اشکذر در بحث وقوع سرقت، اشکذر را جزء امن ترین شهرستان های استان برشمرد و تصریح کرد: اکثر اموال سرقت شده در شهرستان اشکذر توسط نیروی انتظامی کشف و به مالباختگان تحویل شده است.

وی با اشاره به صنعتی بودن شهرستان اشکذر و آمار بالای غیر بومی های این شهرستان، افزود: طبیعتا به دلیل صنعتی بودن شهرستان، آسیب ها نیز باید بیشتر مى بود ولی به لطف خدا و با تلاش نیرو های امنیتی و انتظامی تا به حال این مورد نیز کنترل شده است.

شیبانی خطاب به مردم شهرستان، گفت: تامین امنیت تنها با مشارکت و همکارى آحاد مردم میسر است و برای کاهش بزه ها از مردم شهرستان اشکذر درخواست داریم که اگر خانه ای برای اجاره داشتند حتما از مجارى رسمى این کار کنند،مدارک هویتى لازم را از مستاجر اخذ و در مورد شخصیت وى اطمینان کسب کنند و در حفظ اموال خود مراقبت لازم را به عمل آورند.

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Wpigi

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *