• کد خبر: 78585
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
  معاون فرماندار اشکذر:
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه ضمن اشاره به امنیت عمومی شهرستان اشکذر، گفت: اشکذر از نظر امنیت عمومی جز شهرستانهاى امن در استان یزد به حساب می آید.

  به گزارش اشکذر خبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه ضمن اشاره به امنیت عمومی شهرستان اشکذر، گفت: اشکذر از نظر امنیت عمومی جز شهرستانهاى امن در استان یزد به حساب می آید و قاطعیت و تسلط نیروهاى امنیتى و انتظامى، اشکذر را به محلى ناامن براى مجرمان تبدیل کرده است.

  “محمد شیبانی” با بیان اینکه در ماه آذر سال جاری، ۲۲ سارق در شهرستان اشکذر دستگیر و به مراجع قضایى معرفى شدند، افزود: آمار کشفیات نشان از اشراف و کار بی دریغ نیرو های امنیتی و انتظامی در شهرستان است.

  معاون فرماندار اشکذر در بحث وقوع سرقت، اشکذر را جزء امن ترین شهرستان های استان برشمرد و تصریح کرد: اکثر اموال سرقت شده در شهرستان اشکذر توسط نیروی انتظامی کشف و به مالباختگان تحویل شده است.

  وی با اشاره به صنعتی بودن شهرستان اشکذر و آمار بالای غیر بومی های این شهرستان، افزود: طبیعتا به دلیل صنعتی بودن شهرستان، آسیب ها نیز باید بیشتر مى بود ولی به لطف خدا و با تلاش نیرو های امنیتی و انتظامی تا به حال این مورد نیز کنترل شده است.

  شیبانی خطاب به مردم شهرستان، گفت: تامین امنیت تنها با مشارکت و همکارى آحاد مردم میسر است و برای کاهش بزه ها از مردم شهرستان اشکذر درخواست داریم که اگر خانه ای برای اجاره داشتند حتما از مجارى رسمى این کار کنند،مدارک هویتى لازم را از مستاجر اخذ و در مورد شخصیت وى اطمینان کسب کنند و در حفظ اموال خود مراقبت لازم را به عمل آورند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Wpigi

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *